Şok 20 Ekim 2018 Hafta Sonu Aktüel Kataloğu

Bügün şokta bu hafta sonu geçerli olacak 20 ekim 2018 broşürlerinin detaylarina ulaştık. Peki şok aktüel ürünlerde bu hafta sonu neler var? işte detaylar..


Bügün müşterilerin merakla beklediği şok 20 ekim 2018 aktüel broşürlerinin detaylarina ulaşmamızın ardından hafta sonu içinde müşterilere ne gibi ürünler sunulacağını sizleri bilgilendirmeye başlayalım. Şok market 20 ekim günü için sadece bir adet katalog çıkarmış bulunmakta.  20 ekim cumartesi gününün öne çıkan ürünleri arasında Kawai Elektrikli Cezve 2 yıl garantılı 27.90 TL. 25 tl ve üzeri alişverişlerde geçerli Ülker çokekrem 10 tl . Sahah kalvaltılarının en önemli yiyecekleri arasında yer edinen bahçıvan süzme peynir yine 25 tl ve üzeri alişveriş seçeneğinde gelen ürünler arasında. 

Şok market 20 ekim cumartesi günü için diğer cazip ürünler arasında çek bırak el rondosu, Emaye kızartma tavası ve gezer marka kadın ile erkek terlikleri'de bulunmakta.  Yeni şok aktüel ürün broşürlerinin devaminda katlanabılır pazar arabası, içinde 16 rulo bulunan Confort Tuvalet Kağıdı  de yine şoka gelen aktüel ürünler arasında.

Böylece bügün detaylarina ulaştığımız şok hafta sonu aktüelinin detaylarini detaylica inceledik. Yeni bir şok aktüel yazısı ile görüşmek üzere hoşçakalın. 

İşte Şokta Bu Hafta Sonu Gelen Ürün Detaylari

Şok 20 Ekim 2018 Hafta Sonu Aktüel Kataloğu

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

=

Sending ...