ŞOK 20 NİSAN 2019 HAFTA SONU AKTÜEL KATALOĞU

ŞOKTA BU HAFTA SONU 20 NİSAN 2019 ÜRÜNLERİNDE NELER VAR? ŞOKTA HAFTAYA NELER GELİYOR? YENİ ÇIKAN ŞOK 20 NİSAN 2019 AKTÜEL KATALOĞU DETAYLARİNİ BÜGÜNKÜ YAZIMIZDA İNCELİYORUZ.

 BİMDE HAFTAYA GELEN ÜRÜNLER 3 MAYIS 2019
 
Şokta bu Çarşamba günü müşterilerin piknikte kullanacağı bir birinden güzel ürünler gelmişti. Şokta bugün olduğu gibi hafta sonu gelen ürünlerde’de birçok kaliteli ürünlerin yer aldığını müjdeleyelim. Şok 20 Nisan 2019 hafta sonu ürünlerinde neler var? Sorusunu merak eden tüketiciler yazının tamamını okumayı öneririz işte şokta bu hafta cumartesi gelen ürünlerin detayları.
 
 a101de gelecek hafta 25 nisan 2019
ŞOKTA BU HAFTA ÇARŞAMBA GÜNÜ yanı bugün gelen ürünlerden ziyade şok 20 Nisan 2019 cumartesi günü gelen ürünlerin müşteriler tarafından daha çok beğenileceğini düşünüyoruz. Yazının tamamını okuduğunuzda sizlerde bizlere hak verecek ürünlerin şokta bu cumartesi günü geldiğini hak vereceksiniz. Peki, şokta bu hafta neler geliyor? Hemen yeni aktüel kataloğu incelemeye başlayalım.
 ŞOK 24 NİSAN 2019
 
ŞOK 20 NİSAN 2019 hafta sonu aktüel kataloğu yine 1 adet sayfadan oluşuyor. Şok kampanyalı ürünler bu hafta sonu 2 adet ürünler karşımıza çıkıyor. Bunun yanında 20 Nisan şok ürünlerinde elektrikli ev latleri ve elektronik ürünler seçeneği de mevcut. Şok markette 25 TL ve üzeri alışveriş seçeneğinde Ace ultra çamaşır suyu 3kg 10 TL ile ilk kampanyalı ürün olarak gözükmekte. Yeni şok aktüeli detaylarında bir diğer kampanyalı ürün ise bahçıvan bembeyaz süzme peynir yine indirimli şekilde 12 TL ile satılacaktır. ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLERDE BU HAFTA SONU elektronik ürün seçeneğinde müşteriler tarafından ürün yorumlarında gelmesi yönünde yorumlar yapılan Hometech Notebook nihayet hafta sonu cumartesi şubelere gelmesi bekleniyor. 1.83 Hz işlemcisi ve usb giriş portları ile dikkat çeken hometech note book şok market mağazalarında 699 TL ile satılacak. Şok 20 Nisan aktüel ürünlerinde en dikkat çeken ürünlerden biride 2 yıl garanti desteği ile satılan Pilsan Explorer Akülü Atv çocukların hoşca vakit geçireceği indirimli bir fiyatla sadece 279 TL ile gelecek bu cumartesi günü.
 HAKMAR MARKET 25 NİSAN 2019
ŞOK AKTÜEL BU HAFTA SONU kataloğu devamında yine çocukların güvenliğini düşünen ailelerin alabileceği bir ürün olan Akıllı Çocuk Saati 199 TL ile geliyor. Açıl durum sos çağrısı, kayıtlı numaraları telefon gibi arama ve yazılı ile sesli mesajlaşma özelliği bulunan akıllı çocuk saati şok market zincirlerinde bu hafta 2 yıl garanti desteği ilede tüketicilerin alımına sunulacaktır. Şok market 20 Nisan 2019 aktüelinde bol bol oyuncaklarda yer almakta. Gokidy lisanslı oyun çadırı 34,90 TL.  Oyuncak gokidy Puset 19,95 TL. barbie marka çantalı oyun hamuru seti yine 19 TL ile şok market şubelerinde bu hafta 20 Nisan cumartesi günü gelen oyuncaklardan olacak.
  BİM 26 NİSAN 2019 BROŞÜRLERİ YAYINLANDI
BİM 26 NİSAN 2019
 
 
Böylece şokta bu hafta sonu gelen ürünleri incelemiş olduk. Merakla beklenen şok 24 Nisan aktüel kataloğuda çok kısa bir süre içerisinde siteye eklenecektir. İncelenen şok 20 Nisan hafta sonu aktüel kataloğunun büyük boy resimlerine hemen aşağıda yer alan galeriden bakabilirsiniz.

ŞOK 20 NİSAN 2019 HAFTA SONU AKTÜEL KATALOĞU

1 Yorum

Yorum

captcha=

Sending ...