Şok 20 Şubat 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bugün şokta gelecek hafta neler var? Sorusunu merak eden tüketiciler için, şok 20 Şubat 2019 kataloğu ile gelecek hafta gelen ürünleri tanıtmaya çalışacağız.


Türkiye’nin en büyük üçüncü market olanı olan Şok Market her hafta içi Çarşamba günü ve hafta sonu cumartesi günü getirdiği ürünlerle milyonlarca müşterinin uğrak noktalarından biri haline geldi. Peki, Şok 20 Şubat 2019 aktüel ürünlerinde neler var? İsterseniz yeni kataloğun detaylarına geçmeden önce Şokta Bu Hafta Çarşamba Günü Neler Geliyor? Kısaca Çarşamba kataloğu ayrıntılarına girelim.
A101 AKTÜEL ÜRÜNLER 28 ŞUBAT 2019
ŞOKTA BU HAFTA ÇARŞAMBA günü yine ucuz ve kampanyalı ürünleri müşteriler Türkiye genelindeki market zincirlerinden alabilecekler. Peki, Şok Aktüel Kataloğu ayrıntılarında hangi indirimli ürünler Çarşamba günü gelecek hemen incelemeye başlayalım yeni aktüel kataloğunu.  Şok 20 Şubat aktüelinden hemen önce geçerli olacak ürünlerde, artık bahar aylarına yönelik ürünler görmeye başlıyoruz. Bu bahar ayına özel olarak dikkat çeken ürünlerde ise, Sinbo Elektrikli Ayaklı Izgara ilk sırada yer alıyor. Yanmaz yapışmaz plakalar, kolay kurula bilme, çıkarılabılır yağ damlama sistemi ve bulaşık makinesinde kolayca yıkanabilme gibi özeliklere sahip Sinbo ayaklı ızgara Şok Market’te Bu Hafta sadece 69,90 TL’lik uygun fiyatla satılacaktır. Şok Aktüel Kataloğu ayrıntılarının devamına baktığımızda 2 adet elektronik ürünün bu hafta içinde raflarda yerini alacağını söyleye biliriz. Bu elektronik ürünlerden ilki Bluetooth Hoparlör 2 yıl garanti desteği ile 29,90 TL’den, ikincisi ise 10 metre çekim mesafesine sahip ve aynı zamanda telefon ile tablet PC gibi cihazlarda bağlana bilme özelliğine sahip Karaoke Mikrofon yine indirimli fiyata 49,90 TL ile şubelere gelecektir.

bimde gelecek hafta 22 şubat 2019

ŞOKTA HAFTAYA NELER VAR? Sorusunu merak eden tüketiciler bu haftada market zincirlerinden başka indirimli ürünlere ’de Türkiye genelindeki şubelerden yarın itibari ile ulaşabilecektir. Şok 20 Şubat 2019 aktüel ürünlerinin çıkmasından önce gelen ürünlerin devamında yer alan seçenekler şu şekilde. Mutfak ürünleri kategorisinde Bu Hafta Şokta, Kumsal marka granit efektli karnıyarık tencere 39,90 TL. Kumsal Granit Tencere 24 cm genişliğinde 39,90 TL. Granit efektli kumsal sahan ile tava ’da yine 17,95 TL’lik fiyatlarla satılacaktır. Paşabahçe marka ürün seçeneğinde ise yarın itibari ile 5 adet ürün seçeneği müşterilerin alımına sunulacak bunlar, 205 cc Paşabahçe Bardak 12,95 TL. Paşabahçe Heybeli Çar Bardağı 6 setli 11,95 TL ve çeşitli ebatlarda saklama kaplarıda Şoka Gelen Ürünler arasında olduğunu belirtelim.Şok Market oyuncak reyonunda müşterilerin yarın alabileceği ürün seçenekleri arasında, Oyuncak Pelüş Hayvanlar ve Uyku Arkadaşları 22,50 TL. Gokidy 5 adetli Çılgın Arabalar 14,95 TL ve son olarak Oyuncak Bultak Kamyon yine Şokta Bu Çarşamba gelen oyuncaklar olduğunu söyleyelim. İkinci Şok Market Aktüel Katalog ayrıntılarına baktığımızda daha çok gıda ve temizlik ürünlerinin fazlaca bulunduğunu gözlemledik. Bu sayfada en dikkat çeken ürün seçenekleri Evin Ayçiçek Yağı olduğunu müjdeleyelim nedeni ise piyasa fiyatının çok daha altında 30,50 TL gibi cüzi bir fiyata müşteriler alabileceklerdir. Şok Kampanyalı Ürünler ’de bu hafta Çarşamba 1 adet ürün seçeneği yer alıyor. 25 TL ve üzeri alışveriş kampanyasında Maret Geleneksel Fermente Sucuk 220 gr 22 TL yerine indirimli olarak 10 TL’den satışa sunulacaktır.

Şok 23 Şubat Kataloğu Yayınlandı
şok market aktüel 23 şubat 2019 hafta sonu
Böylece kaliteli vede ucuz ürünleri ayağınıza kadar getiren şok marketin bir aktüel ürünler kataloğu inceleme yazısında yapmış olduk. Şokta Gelecek Hafta Çarşamba günü çıkması merakla beklenen 20 Şubat Şok kataloğu ayrıntıları galeride.

İşte Şok 20 Şubat 2019 Büyük Boy Broşürler
 

Şok 20 Şubat 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

=

Sending ...