ŞOK 21 AĞUSTOS 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

Ağustos ayının son haftasının sonuna doğru yaklaşırken şok 21 ağustos 2019 aktüel kataloğunda yer alan ürünleri tüketiciler için inceledik. Şokta gelecek hafta neler var? Sorusunu merak eden tüketiciler bugün yeni çıkan aktüel kataloğun detaylarına ulaşabilecekler. İşte şokta haftaya gelen ürünler?

 
 
BİM OKUL-URUNLERİ 2019
Her hafta tüketiciler şokta Çarşamba günü kataloğunun çıkmasını büyük bir merak içinde beklemekteler. Şokta bu hafta gelen ürünler neler? Sorusunu merak eden tüketiciler için bu hafta gelen ürünleri detaylıca inceledik. Şok 21 ağustos aktüel ürünlerine kadar sürecek indirimli ürünler ve kampanyalarda neler var? İşte detaylar.

ŞOKTA BU HAFTA GELEN ÜRÜNLER NELER? Diye baktığımızda bütün müşteri kitleleri tarafından beğeniyle karşılanacak seçenekleri görüyoruz. Uzun bir dönem haftada 7 veya 8 adet katalog yayınlayan şok, bilindiği gibi geçen seneden beri Çarşamba ürünlerinde sadece 2 adet katalog yayınlıyor ve bunu bu haftada sürdürüyor. Bazı bayram ve özel günlerde katalog sayısını artırmasına rağmen şok bu haftada maalesef değişikliğe gitmiyor. Peki, şokta bu hafta neler var? Kısaca incelemeye geçelim.
 

ŞOKTA GELECEK HAFTAYA kadar geçerli olacak ürün seçeneklerinde sıra dışı ürünlerin damga vuracağı bir hafta tüketicileri bekliyor olacak. Şok aktüel 21 ağustos 2019 ürünleri öncesi en dikkat çeken ürünlerde, 10 metre uzak bağlantı desteği sunan ve 300 mah batarya desteği ile mükemmel bir performans sunan 2 yıl garantili bluetooth hoparlör ilk sırada bulunuyor. Bu hafta şoka gelen ürünler seçeneğinde yine 10 metre bağlantı mesafesi ile tüketicilerin tercih etmek isteyeceği karaoke mikrofon 40,99 TL ile bu haftaki en öne çıkan ikinci ürün olarak gözükmekte. Yaz aylarında büyük market zincirlerinde en çok talep gören ürünler arasında başı çeken mangal neydeki şok market’te bu hafta getiriyor. Şokta haftaya kadar geçerli olacak diğer indirimli ve sıra dışı ürünler seçeneğinde mıknatıslı araç tutacağı, araç içi çakmaklık, aux kablo ve mangal kömürünüde yine bu Çarşamba günü market şubelerinde raflarda yer alacak.
 

Sıra dışı ürünlerin öne çıktığı yeni bir şok aktüel ürünler broşürlerini de incelemiş olduk. Diğer marketlerin güncel olan aktüel ürünler broşürlerine ana sayfadan veya sitenin üst bölümünde yer alan menü seçeneğinden takıp edebilirsiniz. Şok 21 ağustos 2019 ürünlerinin çıkmasını dört gözle bekleyen müşteriler bir süre daha bekleyeceklerdir. Yeni aktüel broşürler çıkar çıkmaz sitemize eklenecektir.

ŞOK 21 AĞUSTOS 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...