Şok 21 Ekim 2017 Hafta Sonu Aktüel Ürünler

Hafta sonunda müşterilere sunulacak olan şok 21 ekim 2017 aktüel ürünler kataloğunda birbirinden sürpriz ürünlere yer verilmiş. İşte şok hafta sonu kataloğunun tüm detayları sayfanın devamında.


Bu hafta cumartesi günü markete gelecek ürünlerden en çok hanımlar mutlu olacak. Hanımların günlük işlerini görecek ürünlerin yanı sıra hoşlanacakları çeşitli sürpriz ürünlerde 21 ekim şok hafta sonu kataloğunda yer verilmiş. Şimdi hızlıca hafta sonunda gelecek ürünlere giriş yapalım.

Birinci katalogda solda otomatik masura sarma, hız ayarlı ayak pedallı 2 yıl garantili zetina dikiş makinesi 15 desen özelliği ’de sunuyor. Bu ürün 259 TL’den satışta olacak. Güç göstergeli ve tek yönlü iletişim kullanım seçenekleri sunan bebek telsizi 69.90 tl.140 cm uzunluğunda 72 cm eninde ve 37 cm derinliğinde kuer çok amaçlı dolap 149 tl’den şok markete gelecek ürünler’den. Sinbo marka ürünler hafta sonunda yine tüketicilere sunulacak.2 adet sinbo elektrikli alet raflarda yerini alacak. Bunlardan 2 farklı sıkma başlığına sahip ve çift yönlü çalışma seçeneği sunan sinbo narenciye sıkacağı 39.90 tl. Aşırı ısınmaya ve susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi özelliklerine sahip sinbo elektrikli çelik cezve 2 yıl sinbo garantisi ’de bulunuyor. Bu ürün yine 39.90 tl satışta olacak sinbo ürünlerinden.

Şok aktüel 21 ekim hafta sonu kataloğunda çocukları sevindirecek çeşitli ürünlerde mevcut.1 adet sandalye ve 1 adet’te katlanabilir masa bulunan gokidy çalıma masası 45 TL. Mesafe ayarlamaya uygun plastik kollara sahip radyatör kurutmalık 7.50 tl.130*170 cm genişliğinde ve farklı desenlerde satışa sunulacak olan polar battaniye 12.90 tl.700 ml kapasiteli bitki çayı demliği 7.95 tl ile yine şokta bu hafta sonu gelecek ürünler ’den.

İkinci şok aktüel kataloğunda genelde her hafta sonunda olduğu gibi temel tüketim ürünlerinde yer verilmiş.23-24 ekim tarihleri arasında 25 tl ve üzeri alışverişlerde geçerli olan 1500 ml cif tüm yüzeyler temizleyici 6.90 tl’den satışta olacak.
İşte şok 21 ekim 2017 hafta sonu kataloğunun tüm görsel resimleri.

Şok 21 Ekim 2017 Hafta Sonu Aktüel Ürünler

3 Yorum

  1. Kablosuz mouse ile kablosuz klavye takım olarak gelsin şok 25 ekim aktüel ürünlerde.logitech marka olursa tadından yenmez veyahut Inca marka piyasada en kaliteli ürünler bunlar.

  2. hafta sonu şoka gelen ürünler hafta içi ürünlerinden daha dikkat çekici almak isteyenler kaçırmasın.

  3. Zetina dikiş makinesini daha önce almış hanımlar varmı nasıl tavsiye ediyor musunuz.sok hafta sonu ürünlerinde mevcut.

Yorum

captcha=

Sending ...