Şok 22 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şokta haftaya gelen ürünler neler? işte merakla beklenen ŞOK 22 AĞUSTOS 2018 AKTÜEL ürünler kataloğu detaylari.

Şok bayram gününe denk gelen aktüel ürün kataloglarını nihayet yayınladı. Şokta haftaya çarşamba neler var sorusunu merak eden tüketiciler için 22 ağustos şok kataloğunu inceledik. İşte tüm detaylariyla gelecek çarşamba günü gelen ürünler.

Uzun bir aradan sonra şok aktüel ürünlerde bu hafta mutfak ürünlerinin fazlaca çok getirilmesi müşterileri memnun edeceğini düşünüyoruz. Şokta bügün ve gelecek çarşamba günü içinde gelecek mutfak ürünleriyle başlayalım kataloğu incelemeye.  Şok 22 ağustos aktüel ürünlerin en başında görselde yer verilen KİNG marka iki mutfak gereci yer alıyor. 700 watt güçle çalışan ve ısıya dayanıklı paslanmaz çelik blender uçlu King El Blenderi 54.90 TL. Çift taraflı paslanmaz bıçaklara sahıp, 1 litre sıvı alma kapasiteside sunan King Doğrayıcı 64.90 TL ile yine bügün incelediğimiz kataloğun en önemli mutfak aletleri arasında bulunuyor. 

Şokta bu hafta gelen ürünler yalnız bu elektrikli mutfak aletleriyle'de sınırlı değil katalogda bulunan diğer ürünlere baktığımızda, 32 cm genişliğinde Paşabahçe Ayaklı Servis Tabağı 34.90 TL. 1630 cc'lık Borcam Botan kek Kalıbı 12.90 TL ayrıca şokta gelecek çarşamba günü borcam Bardak Seti yine raflarda yerini alacak mutfak ürünleri arasında bulunuyor.  Uzun bir aradan sonra şok 22 ağustos 2018 aktüelinin detaylarinda sinbo marka yerli ürünleri kataloğun detaylarinda görmemiz bizleri sevindirdi gelecek hafta Sinbo Elektrkli Çay Seti nihayet 99.90 TL'lık uygun fiyatla reyonda yerini alacağını sizlere mujdeliyelim. İkinci şok aktüel kataloğunun diğer ürünleri arasında ise Lav marka Sude Meşrubat Bardağı üçlü ve Ajda Çay Bardağı altılı 5.95 tl ile 9.95 TL'lık uygun fiyatlarla satılacak. 

Bu katalogda ayrıca 22 CM Büyük Kek Kalıbı 12.90 TL. 3'Lü Kilitli Saklama Kurabiye Kalıbı yeni  ŞOK KATALOĞU detaylarinda gördüğümüz mutfak ürünlerinden. 

Böylece bügün yeni şok aktüel ürünler kataloğunun tüm ayrıntılarını sizlere aktarmış olduk. Şok 22 Ağustos 2018 Aktüelinde yer alan ürün görsellerinin gelecek hafta çarşamba günü içinde market şübelerinde yerini alacağını tekrar belirtelim.


Şok 22 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

=

Sending ...