ŞOK 22 HAZİRAN 2019 HAFTA SONU AKTÜEL ÜRÜNLERİ

HAFTA SONU İÇİNDE GEÇERLİ OLACAK YENİ ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU BÜGÜN YAYINLANDI. ŞOK 22 HAZİRAN 2019 KATALOĞUNA GÖRE BU HAFTA NELER VAR? DETAYLAR YAZIDA.
 
BİM 5 TEMMUZ 2019

Merakla beklenen yeni şok aktüel 22 Haziran 2019 kataloğu bugün yayınlandı. Peki, yeni şok kataloğu detaylarına göre bu hafta sonu neler var? Tüm ayrıntılar bu sayfada.
 
ŞOKTA BU HAFTA GELEN ÜRÜNLER dün incelenerek aktuel20’ye eklenmişti. Bugünde şok market zincirlerinde cumartesi günü içinde geçerli olacak şok 22 Haziran 2019 kataloğu detayları sosyal medya sayfa ve gruplarında paylaşıldı. Peki, yeni aktüel kataloğa göre bu cumartesi günü içinde neler var? İşte detaylar.
 
ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLER BU HAFTA sonu kataloğuna baktığımızda Çarşamba günü içinde gelen ürünlerden daha dikkat çeken ürünlerin geldiği söylenebilir. Sosyal medya sitelerinden ulaştığımız ayrıntılara göre bu hafta sonu gelecek ürünler şu şekilde; yaz ayında su arıtma cihazı özellikle köy ve şehirlerde bir hayli fazla bir şekilde kullanılıyor bu durumuda bilen şok market müşterilerin bu beklentisini karşılayarak su arıtma cihazı bu hafta içinde getiriyor. 450 TL gibi gayet indirimli bir fiyatla gelen arıtma cihazı 2 yıl garanti desteği ilede satışa çıktığını mujdeliyelim. Şok aktüel 22 Haziran kataloğunda bir diğer dikkat çeken ürün ise 45x30 cm ebatiyla lüks mangal yer alıyor.  Yaz ayı içinde tüketicilerin bir diğer ihtiyaç duyduğu alet olan Mor Işık Sinek Öldürücü yine bu hafta şoka gelen ürünler içerisinde mevcut olduğunu mujdeliyelim.
 
ŞOKTA BU HAFTA CUMARTESİ GÜNÜ GELEN ÜRÜNLER LİSTESİ
 
Su arıtma cihazı 450 TL.
80x150 cm ebatinda kilim 19,95 TL.
30x40 cm lüks mangal 34,90 TL.
Mor ışık sinek öldürücü 22,50 TL.
Çocuk salıncak 39,90 TL.
Büyük ızgara teli 11,95 TL.
32 parçadan oluşan piknik seti 16,90 TL.
350 c Paşabahçe marka ayran bardağı 9,99 TL.
Gokidy marka çek bırak arabalar tanesi 9,99 TL.
 
ŞOKTA BU HAFTA İNDİRİMLİ ÜRÜNLER seçeneğinde gelen yine 2 adet ürün mevcut bunlardan kampanyalı olarak 25 TL ve üzeri alışveriş seçeneğinde geçerli limon kokulu fairy platinim bulaşık sıvısı 7 TL ile bir diğeri marmarabirlik doğal siyah zeytin yine indirimli olarak şok market zincirlerinde 22 Haziran cumartesi günü içinde satışa çıkacaktır. Şokta bu Çarşamba günü gelen ürünlerden ziyade biz 22 Haziran günü gelen ürünleri daha çok beğendiğimizi söyleyebiliriz. Yeni çıkan şok aktüel ürünler kataloğu bizi haklı çıkartacak ürünler içeriyor.  Peki, başka hangi aktüel ürünler 22 Haziran şok kataloğu içinde resimlerle gösterilmiş? Gelen tüm ürünlerin galerisine hemen alt tarafta yer alan galeriden erişebilirsiniz. Şokta gelecek hafta geçerli olacak Şok 26 Haziran 2019 kataloğuda siteye hafta sonu incelenerek ekleneceğini hatırlatalım.

ŞOK 22 HAZİRAN 2019 HAFTA SONU AKTÜEL ÜRÜNLERİ

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...