Şok 23 Mart 2019 Hafta Sonu Aktüel Kataloğu Detaylari

Merakla beklenen şok aktüel hafta sonu kataloğu bugün yayınlandı. Şok 23 Mart 2019 hafta sonu fırsat ürünlerinde neler var? Detaylar haberimizde.

 
Şok market Çarşamba kataloğu içinde bu hafta birçok yeni ürünler gelmişti. Şokta bu hafta sonu gelen 23 Mart 2019 ürünlerin dede tüketicilerin beğeneceği ürünler geliyor. Peki, şok 23 Mart 2019 cumartesi günü içinde hangi ürünler geliyor? Hemen yeni kataloğu incelemeye başlayalım.
 BİMDE-HAFTAYA GELEN 5 NİSAN 2019 ÜRÜNLERİ
ŞOK MARKET BU HAFTA SONU GELEN ÜRÜNLER içerisinde en beğendiğimiz ürün 3 katlı parlak beyaz sunta lamdan imal edilmiş Ayakkabılık 2 yıl garantili olarak sadece 99 TL ile müşterileri cumartesi günü bekliyor olacak. Şok 23 Mart hafta sonu aktüelinde diğer bir dikkat çeken ürün ise Premier Sakal Şekillendirici yine indirimli olarak 49 TL ile satılacak. Ev aletleri kategorisinde bu hafta sonu şoka gelen ürünler detaylarında Raks marka Saç Kurutma Makinesi’de bulunuyor. 2 kademeli hız ayarı ve 3 kademeli sıcaklık ayarı bulunan Raks Saç Kurutma Makinesi Şokta Bu Hafta Sonu müşteriler 59 TL vererek alabilecekler.
 HAKMAR AKTÜEL 28 MART 2019 KATALOĞU YAYINLANDI
ŞOK 23 Mart 2019 aktüel kataloğu ayrıntılarında her zaman olduğu gibi bu cumartesi günü için dede Axen Led Televizyonu yine gelecek. Şok market kampanyalı ürünlerde cumartesi günü içinde Duru Duş Jeli 24 TL yerine 13 TL ve Jacops Kahve Eko Paket yine 25 TL ve üzeri alışveriş seçeneğinde kampanyalı fiyatla 10 TL ile satılacaktır.23 Mart şok market kataloğunun en sonunda hanımların çok sevineceği titiz marka temizlik ürünleri’de bolca bulunuyor.
 
Bugün incelenen şok aktüel ürünler kataloğunda yer lan ürünler bu cumartesi günü içinde şubelere geleceğini tekrar hatırlatalım.
 
Şok 23 Mart hafta sonu katalog görseli

Şok 23 Mart 2019 Hafta Sonu Aktüel Kataloğu Detaylari

1 Yorum

Yorum

captcha=

Sending ...