Şok 23 Şubat 2019 Hafta Sonu Aktüel Ürünleri

Şok aktüel ürünlerde bu hafta sonu neler geliyor? Tüm ayrıntılarıyla şok 23 Şubat 2019 hafta sonu katalog detayları bu sayfada.


Bugünkü yazımızda şokta bu hafta sonu gelen 23 Şubat aktüel ürünleri ayrıntılarıyla incelenecektir. Şok aktüel ürünler her zaman olduğu gibi tüketicilerin yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Peki, Şok 23 Şubat 2019 aktüel ürünlerde hangi fırsat ürünleri var? İşte detaylar.
bimde haftaya gelen ürünler ,8 mart 2019
 
ŞOKTA BU HAFTA cumartesi günü yine 1 adet sayfadan oluşan katalog görüyoruz. Yeni katalog ayrıntılarına baktığımızda Şok market cumartesi ürünleri yine müşterilerin yüzünü güldüreceğini düşünüyoruz.  Peki, market neler getiriyor? Hemen incelemeye başlayalım. Şok market kampanyalı ürünleri ayrıntılarında 2 adet ürün olduğunu gözlemledik. Şok 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli, Geleneksel Doğadan Çay 1 kg kampanyalı olarak 18 TL.  400 gr Bahçıvan Tost Peyniri 10 TL. Şok Market Cumartesi Kataloğu devamında, Çift hatlı ve 2 yıl garantili Alcatel U5 Cep Telefonu 499 TL. Mutfak ürünlerinde ise ŞOK Teba Elektrikli Çelik Cezve Ve Sinbo marka Termos getirdiğini de müjdeleyelim.
BİMDE HAFTAYA GELEN 1 MART 2019 ÜRÜNLERİ
Şok 23 Şubat 2019 aktüel ürünleri saydığımız ürünler dışında başka seçeneklerde ürünlerde içeriyor.  Tekstil ürünlerinde ŞOK, Soley Çift Kişilik Nevresim Takımı ve Kapitoneli Yatak Örtüsü Takımıda getirdiğini buradan hanımlara müjdeleyelim. Ayrıca ŞOKTA BU HAFTA SONU Eva kapalı terlik 12,95 TL ile son gelen tekstil ürününden.  Yeni Şok Aktüeli sonuna gelirken gözümüze Pilsan Mama Sandalyesi ilişti bu ürün şok market zincirlerinde en öne çıkan ürün olacağını düşünüyoruz cumartesi günü. 23 Şubat Şok Aktüel Ürünleri sonuna gelirken oyuncak ve sıra dışı 2 adet ürünün bulunduğunu da gördük. 75x150 cm Dekoratif Yolluk 49,90 TL. Viko 1 Metre Grup Priz 12,95 TL. Şok market oyuncak olarak bu hafta sonu Gokidy Oyun Kumu Seti ve Halka Atmacı Oyuncağı cumartesi günü raflarda yerini alacaktır.
a101 aktüel ürünleri 28 şubat 2019
Böylece Şok 23 Şubat aktüel ürünleri detaylıca incelendi. Bu Hafta Sonu Şok Markete Gelen ürünlerin görsel resimlerine takipçilerimiz aşağıdan galeriden ulaşabilirler

Şok 23 Şubat 2019 Hafta Sonu Aktüel Ürünleri

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...