Şok 25 Ağustos 2018 Hafta Sonu Aktüel Ürünleri

Yeni bir şok aktüeli inceleme yazısıyla daha sizlerle birlikteyiz. Bügün şok 25 ağustos 2018 cumartesi kataloğunu sizler için inceledik.


Şokta bu hafta cumartesi günü içinde muthiş ürünlerin geleceğini sizlere mujdeliyelim. Çarşamba günü içinde gelen ürünler'den ziyade şokta bu cumartesi günü içinde gelen ürünleri daha çok beğendiğimizi söylemeden geçemeyeceğiz. İşte 25 ağustos şok aktüelin'de yer alan ürünlerin incelemeleri.

Şokta bu hafta sonu içinde gelen en dikkat çeken ürünlerin biri olan Mini Dikiş Makinesi 29.90 TL ile satışa sunulmaktadır. 3 adet bobin ,2 adet iğne ve iplık takma aparatlı olarak gelen ürünün 2 yılda garantısı bulunmaktadır.  Cumartesi gününün ikinci öne çıkan ürünü ise etki alanı 50 ile 80 metrakarelik alanda tesirli olan Riddex Fare Ve Haşare Kovucu yer alıyor.  Bu ürün ise 9.95 TL'lık indirimli fiyatla satılacaktır. Şok aktüel ürünlerde bu hafta gelen fırsat ürünleri elbet bunlarlada sınırlı değil, yeni çıkan katalogda daha pek çok kayda değer ürünün bulunduğunu görüyoruz. 

25 ağustos 2018 aktüelinin devaminda 3 farklı hız seçeneği ve 145 cm'lık uzunluklada dikkat çeken Dijitsu Vantilator haftanın ikinci öne çıkan ürünü olduğunu belirtelim.  Şok market tekstil ürünlerinde bu hafta kısatlamaya gıtmış. Tekstil ürünlerinde yalnızca bir ürün yer almaktadır. Silikonlu kaymaz tabanlı olan Bay Bayan Bambu Çorap tanesi 2.50 TL ile satılacağını belirtelim. Çocuklar için her hafta içi ve hafta sonu çeşitli oyuncak çeşitleri getiren şok, bu hafta cumartesi günü içindede çoçukları geri çevirmeyecek.  Şoka gelen oyuncaklar ise şu şekilde 21 cm uzunluğa sahip Elbiseli Et Bebek 9.95 TL ve Pilsan marka Kırılmaz Mini Arabalar ise yine 4.95 TL'lık uygun fiyatla raflarda yerini alacağını mujdeliyelim.

Şok aktüel broşür ve kataloglarında mutfak ürünlerinin'de bulunduğunu şimdiden söyleyelim. Mutfak ürünlerinde 25 tl ve üzeri alişverişler için geçerli 1 litre kapasiteli Ace Ultra Çamaşır Suyu 6.95 TL yerine 5 TL'den ve yine şokta 25 tl ve üzeri alişverişlerde geçerli Lipton Poşet Çay 10 TL'den satılacağını belirtelim.  Yeni şok aktüel kataloğunda yer alan son ürün ise her hafta gelmeye alışık olduğumuz Axen Uydu Alıcılı Led Tv yer almaktadır 1099 TL ile satışa sunulacak ürünün 2 yıl garantı desteği'de sumaktadır.

Bügün detaylariyla inceledeğimiz şok 25 ağustos 2018  aktüel ürünleri bu hafta sonundan itibaren türkiye genelindeki şübelere sınırlı stok ve saylarla geleceğini tekrar belirtelim. 

İşte Şok 25 Ağustos Büyük Boy Broşürler

Şok 25 Ağustos 2018 Hafta Sonu Aktüel Ürünleri

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...