ŞOK 25 MAYIS 2019 HAFTA SONU AKTÜEL İNDİRİM KATALOĞU

BÜGÜN ŞOK MARKET ZİNCİRLERİNDE BU HAFTA SONU GELEN 25 MAYIS 2019 AKTÜEL KATALOĞUNUN DETAYLARİNA ULAŞTIK. ŞOKTA BU HAFTA SONU GELEN ÜRÜNLER İNCELEMELERİ BU YAZIDA, İŞTE ŞOK 25 MAYIS AKTÜEL KATALOĞU DETAYLARİ.
 

HAKMAR AKTÜEL ÜRÜNLER 6 HAZİRAN 2019
Müşteriler tarafından merakla beklenen şok 25 Mayıs 2019 hafta sonu aktüel kataloğu nihayet yayınlandı. Peki, yeni aktüel ürünler kataloğuna göre şokta bu hafta sonu cumartesi günü neler gelecek? İşte yeni aktüel kataloğundan detaylar.
 BİMDE HAFTAYA GELEN 31 MAYIS 2019 ÜRÜNLERİ DETAYLARİ

ŞOKTA BU HAFTA CUMARTESİ kataloğuna göz attığımızda bu cumartesi günü gelen ürünlerin müşteriler tarafından yoğun bir ilgiyle karşılık göreceğini düşünüyoruz. Şok 25 Mayıs 2019 aktüel kataloğunu baştan sona incelediğimizde sizlerde bizlere hak verecek ürünlerin geldiğini göreceksiniz. Şok aktüel cumartesi kataloğunun en öne çıkan ürünü her hafta olduğu gibi bu haftada yine Uydu Alıcılı Axen LED TV olduğunu söyleye biliriz. Bu ürünün özellikleri arasında en dikkat çeken ise usb media player özelliği ve aydu alıcısının da içinde gibi önemli kullanım özellikleri içermekte. Şok Market Bu Hafta Sonunda en dikkat çeken diğer ürünü ise 30 kg. kadar taşıma kapasitesi sunan ve 36 litre hacme sahip Pazar Arabası yine hafta sonunun ikinci fırsat ürünü şeklinde.
 
ŞOKTA BU HAFTA GELEN ÜRÜNLER devamında müşterilerin günlük işlerini kolaylaştıran seçeneklerin dışında tatil dede kullana bileceği indirimli olarak da şok market zincirlerine gelen ürünler mevcut.  130 cm. oturma alanına sahip ve 3 kişilik olarak tasarlanan Salıncak şok 25 Mayıs aktüelinde en dikkat çeken üçüncü ürün olarak gözükmekte. Şok kampanyalı ürünlerde bu hafta yine 25 TL ve üzeri alışveriş seçeneğinde 2 adet ürün geliyor. Bu ürünlerden ilki hanımların daha çok ilgi ve alakadar olacağı Habby Şampuan Ve Saç kremi 25 TL ve üzeri alışveriş seçeneğinde 7 TL yerine indirimli olarak sadece 5 TL ile geçerli olacak. Şokta bu hafta sonu cumartesi kataloğunun diğer kampanyalı ürünü ise Finish Hepsi Bir Arada 30 tablet yine haftanın fırsat ürünü şeklinde. Havaların ısınmasıyla beraber şok aktüel ürünlerde bu hafta 2 KG mangal kömürü, eni 90 cm uzunluğu ise 20 cm olan Piknik Örtüsü yine markete bu hafta sonu gelen piknik ürünleri şeklinde. ,
 
ŞOKTA HAFTAYA NELER GELİYOR? ŞOK 29 MAYIS 2019 KATALOĞU DETAYLARİ
 
ŞOK 25 MAYIS 2019 AKTÜEL kataloğunun sonuna doğru yaklaşırken bizi tekstil ürünleri ile bir adet oyuncak karşılıyor. Şok market zincirlerinde bu cumartesi günü içinde kaymaz tabanlı dokuma paspas ile kadın-erkek bambu çoraplarıda indirimli seçenekle tüketicilere sunulacak. Bugün 25 Mayıs şok aktüel kataloğunda son inceleyeceğimiz ürün ise Gokidy Oyuncak Uzaktan Kumandalı Jeep şarj edile bilir ve sağa ile sola dönme özelliği ile sadece 69 TL ile satılacaktır.
 
ŞOKTA HAFTAYA GELEN ÜRÜNLER
Böylece şokta bu hafta sonu gelen ürünler detaylarını incelemiş olduk. İncelenen şok 25 Mayıs 2019 büyük boy broşür ayrıntıları galeriden büyük boy olarak erişebilirsiniz. Haftalık güncel aktüel kataloglara erişmek için aktuel20.com’u takip etmeyi unutmayın.

ŞOK 25 MAYIS 2019 HAFTA SONU AKTÜEL İNDİRİM KATALOĞU

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...