Şok 26 Ocak 2019 Hafta Sonu Aktüel Ürünleri

YENİ ÇIKAN ŞOK 26 OCAK 2019 AKTÜEL BROŞÜRLERİ İLE ŞOKTA HAFTA SONU GELEN ÜRÜNLER BELLİ OLDU. CAZIP FIRSATLARLA GELEN 26 OCAK ŞOK AKTÜEL KATALOĞU  DETAYLARI BU SAYFAMIZDA.


ŞOK  26 OCAK KATALOĞU bugün nihayet yayınlandı. Şokta bu hafta sonu gelen ürünlerin incelemesini bu sayfada yapıyoruz. İşte yeni şok aktüel katalog incelemesi.

30 OCAK ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLERİ
  • Şokta 26 Ocak 2019 günü hangi aktüel ürünler geliyor?
  • Şok Hafta Sonu Kataloğu ayrıntılarında kampanyalı ürünler varmı?
  • 26 Ocak Şok Aktüel indirimlerinde en cazip ürünler neler?
  • Yeni çıkan Şok Aktüel fırsatları geçerlilik süresi nedir? Tüm bu soruların cevaplarını bu yazımızda aydınlatmaya çalışacağız.
Şok 26 Ocak 2019 ürün broşürlerine baktığımızda müşterilerin bugün gelen ürünlerden ziyade Hafta sonu gelen aktüel ürünleri daha çok beğeneceklerini düşünüyoruz. Yeni çıkan aktüel broşürlere baktığımızda bizi haklı çıkaran ürünlerin katalog ayrıntılarında yer verildiğini gözlemledik.  Şokta Bu Hafta cumartesi günü gelen en dikkat çeken ürünün ise 2 yıl garanti desteği ile gelen USB media player özellikli Axen Uydu Alıcılı LED TV olduğunu görüyoruz. Şok Axen LED TV’yi şubelerinde yalnızca indirimli olarak 1599 TL’den satışa çıkartacak bu cumartesi günü.

bimde gelecek cuma 8 şubat aktüel ürünleri

ŞOK HAFTA SONU KATALOĞU ayrıntılarına baktığımızda kampanyalı ürünlerin ’de cumartesi günü içerisinde tüketicilere yansıyacağını görüyoruz. Şokta bu hafta kampanyalı ürün seçeneklerinde yine 2 adet ürün yer almaktadır bu ürünlerden ilki kampanyalı olarak, 400 gram ağırlığındaki İçim Tost Peynir 25 TL ve üzeri alışveriş seçeneğinde 16 TL yerine 10 TL, ikinci kampanyalı ürün ise Arko Nem yine 16 TL yerine yalnızca 12 TL’den tüketicileri raflarda bekliyor olacak.

26 Ocak Şok Aktüel kataloğuna baktığımızda daha farklı seçeneklerde indirimli olarak ürünlerin cumartesi gününe geleceğini müjdeleyelim. Şok İndirimli ürün olarak hafta sonunda Sinbo Araç İçi Süpürge'yi sadece 44,90 TL’den müşterilere sunacak araç içi süpürge piyasa fiyatının çok daha altında şubelere geliyor olması tüketiciler tarafından ilgiyle karşılanacağını düşünüyoruz.  Şok 26 Ocak 2019 ürünlerinin bir diğer dikkat çeken ürünü ise Sinbo Araç İçi Kettle’de haftanın fırsat ürünleri arasında.  Şok market oto ürünlerinin devamında ayrıca şu ürünleri ’de cumartesi gününe ayırmış durumda bunlar, Geri görüş özelliği bulunan Kawai Multimedya Set 399 TL, Araç İçi Çakmak Şarjı 9,99 TL, İos android Aux Kablosu 6,99 TL, Mıknatıslı araç içi Telefon Tutacağı 9,99 TL, Ortopedik Bel Yastığı 8,99 TL, Araç Boyun Yastığı 12,95 TL ve son olarak oto bakım ürünlerinde şokta hafta sonu Oto Paspas Takımı 4 adet parçadan oluşan 29,90 TL ile otomobillerine ek oto bakım ve konfor ürünleri almak isteyen müşterilerin alabileceği indirimli ürünlerden olacak.

Yeni çıkan Şok Aktüel Fırsat Ürünleri kataloğunun geçerlilik süresi 26 Ocak tarihinden başlayacağını belirtelim.

Şok 26 Ocak 2019 Hafta Sonu Aktüel Ürünleri

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

=

Sending ...