Şok 27 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Yeni bir şok aktüel ürünler kataloğu yazısıyla daha sizlerle birlikteyiz. Bugün aralık ayının ve 2017 yılının son aktüel ürüleri kataloğundan olan, şok 27 Aralık aktüel ürünler kataloğunu inceliyor olacağız.


Bilindiği gibi şok marketler zinciri yaklaşık 9 ay kadar hafta içi 4 adet katalog hafta sonuda 2 adet katalog çıkarıyordu. Fakat 27 Aralık şok aktüel ürünler kataloğu sayfa sayısına baktığımızda 8 adet gibi bir katalog sayısı görüyoruz. Yeni yıla giriş nedeniyle giriş nedeniyle olduğu bilinmez katalog ve ürün çeşitliliğin artması elbet en çok müşteriler tarafından hoş karşılanacağını diyerekten, şok aktüel ürünlerde bu hafta neler geleceğini yavaş yavaş sizlere açıklamaya başlayalım.

Hemen yukarda şok aktüel 27 Aralık kataloğu detaylarında 8 adet katalogdan oluştuğunu belirtmiştik. Bu aktüel katalogların içindeki görsel resimlere baktığımızda ise şoka gelecek ürünler ’de içecek ve oyuncakların ağır bastığını rahatlıkla söyleye biliriz. Ayrıca marketin artık geleneksel haline getirmiş olduğu Sinbo marka ürünleri getirme alışkanlığı, şokta bu hafta Çarşamba günü yine müşterileri bekliyor olacak. Peki, bu hafta şokta nelerin geleceğinin detaylarını sizleri fazla meraklandırmadan yazmaya başlayalım.

Öncelikle şok aktüel ürünlerde bu hafta içerisinde gelecek elektronik ürünleri incelemeye başlayalım. Kaymayı önleyici alt tabanlı, 700 miligrama kadar içine mutfak malzemelerini doldurulabilen Arzum Pratika Blender Set 2 yıl arzum garantili 89.90 TL.  Bayanların kişisel bakımını yapabileceği ve oldukça çok talep gören ürünler arasında kendine yer edinen Arzum Epilasyon Cihazı yalnız indirimli olarak 49.90 TL. Kendinden bilenebilir özelliği bulunan ve paslanmaz çelikten imal edilmiş bıçaklara sahip, Sinbo Saç Kesme Makinesi 24.90 TL. Şok 27 Aralık aktüel ürünler kataloğunda bir diğer gelen Sinbo marka ürün ise Saç Düzleştirici 2 yıl garantili olarak 19.90 TL ile yine bu hafta müşterileri karşılayacak ürünlerden olacak.

Geçtiğimiz dönemler içerisinde birçok defa markete gelen, Blitz Bluetooth Kulaklık Şok market aktüel ürünler kataloğu görsellerinde orta bölgelerde bizleri karşılıyor. USB 2.0 özelliğine sahip bluetooth kulaklık 39.90 tl’ile Çarşamba günü satılacak. Yazının başında şokta bu hafta gelen ürünlerin detaylarında oyuncaklarında ağır bastığını belirtmiştik. Şoka gelen oyuncaklarda bu hafta, sökülüp takılabilen ve açılır kapanır bölmelere sahip Oyuncak Neşeli Mutfağım 32.90 TL. Neşeli Ev 12.90 TL. Çeşitli renklerde Oyuncak Bowling Seti 15.90 TL ile 27 Aralık şok market kataloğu detaylarında yer verilen oyuncak çeşitlerinden.

Şok 27 Aralık 2017 kataloğunda bayanların günlük bakımlarını yapacağı çeşitli makyaj ürünleri ve setlerinin çokluğu bu hafta bayanları oldukça sevindirecek. Bunlar arasında Palette Saç Boyası Çeşitleri yüzde %50 indirimli olarak 7.95 TL. 6 renk seçeneği ile bayanları bekleyen Flarmor Just Lipstick Ruj adet fiyatı 9.95 TL.  Saç Boyası Hazırlık Seti 5.95 TL.  Oval makyaj organizer 19.55 TL ile yine bayanların bu hafta Çarşamba günü içerisine alabileceği makyaj ürünlerinden.

Şok 27 Aralık aktüel ürünler kataloğu 8 adet sayfadan oluştuğu için tümünün incelemeleri uzun süreceği için biz sadece bir kısmını incelemeyi uygun gördük. Fakat 27 Aralık şok aktüel ürünlerinin tüm broşür ve kataloglarına büyük boy olarak aşağıdan erişebileceğinizi belirtelim.

Şok 27 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

1 Yorum

  1. Yaklaşık 4 ay kadar önce Eskişehir Ihlamurkentte bulunan marketinizden oyuncak forklift almıştım. Aynı forklift oyuncağa şuan daha fazla sayıda ihtiyacım var fakat bu bölgede bulunan bütün marketlerinizi gezdim ama bulamadım. Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim. osmantas@karamanlilar.com.tr.

Yorum

captcha=

Sending ...