Şok 27 Ekim 2018 Hafta Sonu Aktüel Kataloğu

Şok aktüel ürünlerde bu hafta sonu beklenen, 27 ekim 2018 aktüel kataloğu nihayet yayınlandı. Yeni şok aktüel kataloğunun incelemesi bu sayfada..

Hafta sonu şokta neler var? sorusunu merak eden tüketiciler için yeni şok kataloğunu inceledik. Tüm detaylariyla hafta sonu kataloğunun geniş incelemesi bu sayfada. İşte detaylar.

A101 1 KASIM 2018 BROŞÜRLERİ İÇİN RESİMLERE TIKLAYINIZ

1 KASIM A101 BROŞÜRLERİ

Şok  aktüel 27 ekim 2018  kataloğu beklenilenin aksine bu sefer 1 adet broşürden oluşuyor. İsterseniz yeni kataloğu hemen incelemeye başlayalım.  Şokta  bu hafta sonu 25 tl ve üzeri alişveriş seçeneği dişinda yeni bir çok ürün mevcut. Kataloğun hemen başında 25 tl ve üzeri alişverişler için geçerli Blendax Şampuan Çeşitleri 6,00 tl. 220 gram ağırlığında sabah kahvaltılarının vazgeçilmezleri arasında olan beşler fermente sucuk 10 tl. Şok market ayrıca soğuk günlerin yaklaşmasıyla beraber özelikle öğrencilerin işlerini çok kolaylaştıran Akel Mini ısıtıcı 2 yıl garantı ile 39 tl'den satışa çıkarttı.  Ayrıca yine devrilmeye karşın emniyet sistemli Raks Fanlı Isıtıcıyı'da 59 tl'den satışa çıkartacağını belirtelim. 

27 ekim şok hafta sonu katalog detaylarinda yer verilen diğer ürünler şü şekilde. Mutfak ürünlerinde Desenli su bardağı ve desenli çay bardağı yine uygun indirimli fiayatlarla satışta olacak. Diğer mutfak ürünlerinde Venus Pasta Seti ve keramike Mat Siyah Dekorlu Tabak hafta sonu cumartesi günü gelen ürünler arasında.

Bim 2 Kasım Katalog Detaylari İçin Broşürlere Tıklayınız

2 KASIM BİM AKTÜEL ÜRÜNLER

Şok 27 ekim aktüel ürünlerde ayrıca yeni doğan bebekleri soğuktan korumak için Bebek Yenidoğan Seti 24.90 tl ile satılacağını anne adaylarına duyuralım. Şok market oyuncak getirmiyormu diye merak eden müşterilere bir adet oyuncağın geleceğini belirtelim. Frozen Lisanslı Oyun Çadırı bu hafta cunartesi günü 34.90 tl ile satılacağını söyleyelim.
Şokta haftaya neler var sorusunu merak eden tüketiciler için yeni şok aktüel ürün kataloglarını çok yakında sitemize ekleyeceğimizi belirtelim.

İşte şok 27 ekim büyük boy broşür detaylari

Şok 27 Ekim 2018 Hafta Sonu Aktüel Kataloğu

4 Yorum

Yorum

=

Sending ...