Şok 27 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

YENİ BİR ŞOK AKTÜEL KATALOĞU İNCELEME YAZISIYLA DAHA SİZLERLE BERABERİZ. BÜGÜN ŞOKTA GELECEK HAFTAYA GELEN ÜRÜNLERİN RESİMLERİNİN YER ALDIĞI, ŞOK 27 MART 2019 KATALOĞU AYRINTILARI İNCELENECEKTİR. BAKALIM HAFTAYA ŞOKA NELER GELİYOR? İŞTE DETAYLAR.

BİM AKTÜEL 12 NİSAN 2019 KATALOĞU YAYINLANDI

Her hafta düzenli ve özenle hazırlanan yeni bir Şok Aktüel Kataloğu inceleme yazısıyla sizlerle beraberiz. Şokta bu hafta Çarşamba günü olduğu gibi bakalım şok 27 Mart 2019 ürünleri müşteriler tarafından beğenilecekmi? Yeni ürünlerde şokta haftaya neler geliyor? Hemen daha fazla sizleri meraklandırmadan detaylara geçelim.
BİMDE-HAFTAYA GELEN 5 NİSAN 2019 ÜRÜNLERİ

ŞOKTA HAFTAYA NELER GELİYOR? Ayrıntılara geçmeden önce bu hafta Çarşamba günü gelen ürünleri tekrar kısaca özetleyelim. Mart ayının sonuna doğru yaklaşırken diğer büyük market zincirlerinde olduğu gibi ŞOK MARKET şübelerinde’de artık yavaş yavaş bahar aylarına yönelik ürünler raflara gelmeye başlıyor. Özelikle Şokta Bu Hafta Gelen Ürünler içerisinde anne ve baba adaylarını ilgilendiren çok güzel bahar aylarına yönelik ürünlerin sizleri bu Çarşamba günü içinde karşılayacağını aktuel20 olarak buradan müjdeleyelim. Peki, şok 27 Mart ürünleri gelmeden önce gelecek hafta, bu hafta içi hangi ürünler geliyor? Hemen bakalım. Şok aktüel ürünler Kataloğu sayfa başında bizi karşılayan Asus Zenfone 4 Max bu hafta içi en öne çıkan ürün olarak gözükmekte, 32 GB a kadar hafıza artırma özelliğinde sahip asus cep telefonu bu Çarşamba günü sadece 1099 TL ile satılacak.

ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU ayrıntılarında bir başka öne çıkan ürün ise 6 ile 36 ay arası çocuklar için uygun olan ve max 40 kg kadar tartma özelliği bulunan Pilsan Mama Sandalyesi yine bu hafta şoka gelen ürünler içerisinde ikinci en öne çıkan ürün olduğunu gözlemledik. Oyuncak kategorisinde şok market aktüeli görselinde 3 tane daha pilsan marka ürün bulunuyor. Bunlardan biride 33x33 cm pilsan rakamlı yer karosu 29 TL, Çocukları oynayarak geliştiren Pilsan Afacan Top Oyunu 19 TL ve son olarak ise pilsan’dan oyuncak iki katlı Mutfak Seti 14 tl’den satılacak yarın’dan itibaren.
GELECEK HAFTA A101 GELEN 4 NİSAN 2019 ÜRÜNLERİ
ŞOK 27 MART 2019 ürünleri çık ası öncesi gelen ürünlerde mutfak ürünleri’de oldukça dikkat çekiyor. Hanımlar özellikle yarın gün içi Kumsal marka derin sahan, tava ve tencere Setleri’ni almak için bir birleriyle adeta yarışacağını düşünüyoruz. Şok Market Bu Hafta elektrikli mutfak ürününe bir adet yer ayırmış, 3 kademe hız ayarı ve paslanmaz çelik çiftli çırpma aparatı ile gelen Sinbo El Mikseri yine yarın gün içi dikkat çeken seçeneklerde.

Haftalık olarak incelenen güncel aktüel ürünler kataloğundan bu hafta Şok Kataloğu böylece incelendi. Mart ayının son haftası içinde gelen Şok 27 Mart 2019 ürünlerin dede bakalım bahar ayına yönelik gelecekmi doğrusu bizde bunu çok merak ediyoruz. 27 Mart şok Kataloğu görseline hemen aşağıdan galeriden bakabılırsınız.

Şok 27 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

1 Yorum

Yorum

captcha=

Sending ...