Şok 27 Şubat 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok aktüel ürünlerde haftaya neler geliyor diye merak eden tüketiciler için Şok 27 Şubat 2019 Kataloğunu inceledik. Haftaya şoka gelen ürünler neler? Tüm detaylar bu sayfada.


 Bugünkü yazımızda şok aktüel ürünlerde haftaya gelenler ayrıntısıyla incelenecektir. Şok 27 Şubat 2019 katalog incelemesinden sonra Bu Hafta Şok Markete hangi ürünlerin geldiğini bir daha özet bir şekilde hatırlatmayı düşünüyoruz.
HAKMAR AKTÜEL 7 MART 2019

 

ŞOKTA GELECEK HAFTA neler var? Sorusu bugün çıkan kataloğun ardından müşteriler tarafından arama motorlarında aranır oldu. Şok 27 Şubat aktüel ürünlerinde marketin artık ilkbahar ayına özel ürünleri artık şubelere getireceğini düşünüyoruz. Sitemizin aktüel ürünler yorum bölümünde takipçilerimiz en çok bahar ayına uygun kıyafetlerin ve ev ürünlerinin gelmesi yönünde yorumlar yapmakta. Şok Market Aktüel Ürünleri her zaman olduğu gibi Mart 2019 itibariyle ’de müşterilerin yüzünü güldüreceğini düşünüyoruz. Takipçilerimizin en çok yorum attığı ürünler mart ayıyla beraber Şok Market zincirlerinde raflarda yerini alacağını düşünüyoruz.  Şok 27 Şubat 2019 katalog detaylarına geçmeden önce Bu hafta Çarşamba günü neler getirmişti? Bir daha ürünleri almak isteyen müşteriler için inceleyelim.

ŞOKTA BU HAFTA ÇARŞAMBA mutfak ürünlerinin haftaya damga vurduğunu gözlemledik. Bu hafta Çarşamba gelen en önemli mutfak ürünü ise 2 yıl garanti desteği ile gelen Kumtel Marka tam boy fırın olduğunu gördük. Kumtel fırın ayrıca fonksiyonel kullanım özelliklerini üzerinde barındırıyor en dikkat çeken kullanım özellikleri arasında, 2000 w çalışma gücü, siyah emaye tablası ve gri renk gövde ve en can alıcı noktası ise hanımların çok sevineceği yüksek 57 litre iç hacimle Şokta bu hafta damga vuracak ürün olacağını düşünüyoruz. Mutfak ürünlerinin devamında ŞOK Teba marka Çelik su ısıtıcı yada yer vermiş. 1.8 litreye kadar su alma kapasitesine sahip teba çelik su ısıtıcı bu hafta 39.90 TL gibi dikkat çeken bir fiyatla marketten alışveriş yapan tüketicilere sunulacak.  27 Şubat Şok market aktüeli çıkmasından önce gelen bir diğer kayda değer ürün ise yine hanımların almak isteyeceği türden, bu ürün ise sürekli buhar verme kulanım özelliği ile gelen Tefal FV 1538 Ütü olduğunu gördük. Ev araç ve gereçlerinde ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLER ayrıntılarında 18 metreye kadar çamaşır asma kapasiteli Kurutmalık ve ısıya dayanıklı kumaştan imal edilmiş Ütü Masası 69,90 TL ile yine Çarşamba günü geldiğini gözlemledik.
bimde haftaya gelen ürünler ,8 mart 2019
ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLER BU HAFTA gelenlerin devamında ise mutfak ürünleri ile sıra dişi ürün seçenekleride katalog görsellerinde mevcut olduğunu görüyoruz. Bu kategorideki ürünler ise sırası ile şöyle. 29x29 ebadında Ahşap Dönen Sunum Tepsisi 34 TL. %100 pamuk içeren Baskılı Havlu 5,99 TL. Çelik Süzgeç Çeşitleri paslanmaz çelikten üretilmiş tanesi 19,95 TL. Beyler için 41 ile 44 numara aralığında Şokta Bu Çarşamba gelen MaxFlex Erkek Ayakkabı 34,90 TL. Kadın ve erkekler için Ayakkabı Rampası 2,50 TL. Patates ve soğan Saklama Kapı 5 litrelik her biri 19,95 TL ve son olarak Çarşamba günü şokta Gokidy neşeli evim ’de ebeveynler 15,95 TL’lik indirimli fiyatla alabileceklerdir.
YENİ ŞOK AKTÜELİ ayrıntılarında yer alan ikinci sayfa ayrıntılarında ise gıda ve temizlik ürünlerinin öne çıktığını belirtelim. Piyasa fiyatının çok daha altında uygun alabileceğiniz bu ürünleri kaçırmamanız gerektiğini belirtelim. Bugün ulaştığımız şok 23 Şubat kataloğu ayrıntılarına kategoriden bakabilirsiniz.

Başlığını verdiğimiz Şok 27 Şubat 2019 aktüel kataloğu detaylarina galeriden erişebilirsiniz. Güncel olan diğer marketlerin haftalık kataloglarına bu yazı boyunca ulaşmanız için resimli linkler şeklinde yer verdik. Daha önce eklenen haftalık şok market kataloglarına ise hemen aşağıdaki görselden erişebilirsiniz.
 

Şok 27 Şubat 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

1 Yorum

Yorum

captcha=

Sending ...