ŞOK 28 AĞUSTOS 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

YENİ BİR ŞOK AKTÜELİ İNCELEME YAZISI İLE SİZLERLE TEKRAR BERABERİZ. BÜGÜN ŞOK MARKET ZİNCİRLERİNDE GELECEK HAFTA GEÇERLİ OLACAK 28 AĞUSTOS 2019 ÜRÜNLERİ İNCELENECEKTİR, İŞTE ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLERDE HAFTAYA GELEN ÜRÜNLER.

 
Şokta bu Çarşamba günü nispeten geçen hafta kadar olmasa da tüketicilerin yoğun ilgisi ile karşılanan ürünler bekleniyor. Bakalım şok 28 ağustos 2019 ürünlerinde yine benzer ürünleri görebilecekmişiz? Hemen haftaya gelen ürünler neler bakalım.
 A101DE GELECEK HAFTA 5 EYLÜL
 
Gelecek hafta şoka gelen ürünler neler? Detaylara geçmeden bu Çarşamba günü gelenlerde neler var? Kısaca tekrar incelemeyi uygun görüyoruz, böylece tüketiciler şokta bu hafta gelen ürünlerin nelerden oluştuğunu tekrardan inceleme fırsatı bulacaklar. Şok 28 ağustos 2019 ürünleri ise yazının en sonunda incelenecektir. Şok aktüel ürünlerde bu hafta yine 2 adet sayfadan oluşan kataloğun yayınlandığını gözlemliyoruz. Bu hafta şokta gelen ürünler geçen haftaya nazaran tüketicilerin daha az yoğun ilgi ile karşılanacağını düşünüyoruz. Peki, market bu hafta hangi ürünleri getirmeye hazırlanıyor? Hemen 28 ağustos şok kataloğuna kadar geçerli olacak ürünlerde neler var? Bakalım.
 
ŞOKTA BU HAFTA GELEN ÜRÜNLER ayrıntılarında bizi yeni kataloğun başında 6 aşamalı su temizleme özelliğine sahip Sinbo marka su arıtma cihazı bizi karşılıyor.  2 yıl firma garanti desteği ile gelen su arıtma cihazı sadece indirimli fiyat olarak 450 TL ile tüketicileri bekliyor olacak bu hafta şok market zincirlerinde. Haftaya Çarşamba gününe kadar geçerli olacak ilgi çeken bir diğer ürün ise tek kişilik nevresim takımı 150x200 abatinda 19,95 TL. Çift kişilik nevresim takımı ise 180x220 cm üretilmiş olarak 24,95 TL ile hanımların özellikle beğenisine sunulacaktır. Şokta bu hafta gelen ürünler ayrıntılarında bolca tekstil ürünlerini görmek mümkün. Şok 28 ağustos 2019 aktüeli öncesi birçok indirimli tekstil ürünü bu Çarşamba günü raflarda yerini alması bekleniyor. Başlıca gelen tekstil ürünlerinde ise 40 ile 44 numara aralığında erkek file deniz ayakkabısı 14,95 TL.  Kadın file deniz ayakkabısı 13,95 TL. s-m-l ve xl beden seçenekleri ile kadın visko pijama takımı 19,95 TL. Yeni nesil kadın ve erkek ayakkabı çeşitleri eksra konforluk sunan tanesi 39,90 TL. Kadın ve erkek seçeneği ile bambu çorap tanesi 2,99 TL. Son olarak bu hafta şoka gelen ürünlerde bayan örgü terlik tanesi 6,99 TL ile şubelere gelecektir.
 BİMDE HAFTAYA GELENLER
Şokta haftaya gelen ürünlere kadar sürecek kampanyalı ve indirimli ürünlerde daha pek çok dikkat çeken seçeneklerin kataloglarda yer aldığını mujdeliyelim. Bu hafta gelen ürünlerin büyük boy ürün resimlerine hemen aşağıdan göz atabilirsiniz. Şok aktüel 28 ağustos 2019 kataloğu çok kısa bir zamanda aktuel20’ye eklenecektir.

ŞOK 28 AĞUSTOS 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

2 Yorum

Yorum

captcha=

Sending ...