Şok 28 Ekim 2017 Hafta Sonu Aktüel

Cumartesi gününden itibaren raflarda yerini alacak, şok 28 ekim 2017 aktüel ürünler kataloğu yurt genelinde yayınlanmaya başlandı. Şok hafta sonu kataloğu detaylarını tümü sayfanın devamında.


Şok aktüel 28 ekim hafta sonu ürünlerinin çıkmasıyla beraber, müşterilerin Market’ten alabileceği indirimli ürünlerin ve kampanyaların detaylarıda netleşti. Kataloğa genel olarak baktığımızda hafta içi yayınlanan Çarşamba kataloğundan, daha iyi ürünlerin cumartesi günü içerisinde markette geleceğinin haberini şimdiden verelim. Türkiye’nin üçüncü büyük market olma ünvanını koruyan marketin hafta sonu getireceği ürünlere yavaştan giriş yapalım.

30-31 ekim tarihleri arasında, 25 tl ve üzeri alışveriş seçeneğinde yer alan alo sıvı deterjan 21 lira yerine yalnızca 15 lira gibi büyük indirime gitmiş. Taze taze manav reyonunda müşterilere sunulacak olan sebze ve meyveler şok 28 ekim 2017  ürünlerinden.1 kg limon 3.99 lira.1 kg patates 1.99 lira.1 kg deveci armut 3.69 lira. Taze olarak satışa sunulan yerli muz 4.90 lira.1 kg kaktüs ‘de 4.50 lira’dan şokta hafta sonu gelen meyve ve sebzelerden olacak. Mutfak kategorisinde birinci katalogda yer lan borcam marka çeşitli cam ürünleri kataloğu süslüyor.1720cc gril yuvarlak tepsi ile yuvarlak tencere 25 tl ve üzeri alışverişlerde 16 lira yerine yalnızca 8 liradan tüketicilere sunulacak.

Şok 28 ekim aktüel birinci kataloğunda gelecek ürünler ise daha çok elektronik ve giyim kategorisinde yer verilen ürünler şeklinde. Geçmiş haftalarda ’da birçok kez markete gelen axen marka uydu alıcılı LED TV yine müşteriler uygun fiyata alabilecekler. Bu ürünün özelliklerini merak eden tüketicilere ürün özelliklerini kısaca hatırlatalım.1x scart artı 1xusb media player ile 1366*768 hd ready gibi önemli özellikleri bulunuyor televizyonun. Aynı zamanda 2 yıl garantili olarak müşterilere sunulacak.

şok 28 ekim 2017 ürünleri hanımlarıda memnun edecek gayet seçenekli ürünler sunmuş.3 yıl gibi bir hayli uzun bir müddet garantisi bulunan fantom dc 3000 süpürge 169 liradan vatandaşlara sunulacak. Otomatik kablo sarma ve fırçalı süpürücü gövde sayesinde hanımların evi rahatça süpüreceği kullanım seçenekleride bulunuyor fantom elektrikli süpürgenin.

İncelediğimiz market kataloğu şok aktüel olunca Sinbo marka ürünlerden bahsetmemek olmaz. Vatandaşlar 28 ekim ürünlerin'de yine 3 adet Sinbo marka ürünü uygun fiyata alabilecekler. Kokusuz ve dumansız ızgara yapma olanağı sunan Sinbo elektrikli ızgara 49.90 liradan raflarda yerini alacak.2 yıl garantisi bulunan ürünün ayrıca yanmaz ve yapışmaz ızgara plakası ’da bulunuyor.

Sabah kahvaltılarının vazgeçilmezleri arasında bulunan pişmiş yumurtayı ,pratik bir şekilde çabucak hazırlayacak olan 7 yumurta pişirme olanağı sunan Sinbo yumurta pişirme makinesi 29.90 lira.10.7 litre su alma kapasitesi sunan Sinbo çay seti ’de 69.90 lira ile raflarda yer bulacak elektronik mutfak ürünlerinden.
Soğuk havalarda sıcak çay ve kahve içme olanağı sunan 1.2 litre kapasiteli termos şok 28 ekim 2017 ürünlerinin sürpriz ürünleri arasında.

Şok 25 Ekim 2017 Aktüel Kataloğu Yayınlandı İşte DetaylarMarketin erken erken yer verdiği ürünler seçeneğinde yer alan Kuer dolap yine mağazalarda yerini alacak.40 cm derinliğinde 90 cm genişliğinde 150 cm uzunluğunda olan Kuer sürme kapaklı ayakkabılık 2 yıl garantili olarak 149 liradan alıcılarını bekliyor olacak. Hanımların ilgiyle karşılayacakları bir diğer fırsat ürünü ise emaye kaplamalı Verda kızartma teli hediye ürünle birlikte hanımları karşılayacak.

Şok kataloğu ‘nün sonuna yaklaşırken alt sağ tarafta gokidy marka oyuncakların yer aldığını gördük. Bu oyuncaklarsa daha çok erkek çocuklarını oynayacakları oyuncaklar şeklinde. Gokidy model araba 7.95 liradan satışta olacak.
Uzun bir şekilde incelenen şok 28 ekim 2017 aktüel ürünler kataloğunu tüm görsel resimlerine hemen alt taraftan erişebilirsiniz. Ayrıca en çok beğendiğiniz ürünü sayfanın sonundan anket kısmından oylamayı lütfen unutmayın

Şok 28 Ekim 2017 Hafta Sonu Aktüel

1 Yorum

  1. Bu hafta sonu gelen ürünler çarşamba gününden daha iyi güzel ürünler geliyor hakkaten.

Yorum

captcha=

Sending ...