Şok 28 Nisan 2018 Hafta Sonu Aktüel Kataloğu

Bu hafta sonu içinde geçerli olacak ve 2 adet katalogdan oluşan, şok 28 Nisan aktüel ürünler kataloğu nihayet yayınlandı.


Şok 28 Nisan 2018  kataloğunun yayınlanmasının ardından, marketin bu hafta sonu içinde hangi indirimleri ve fırsatları müşterilerine sunacağı da netleşmiş oldu. Hafta sonu içinde geçerli olacak ürünlerde yine bir birinden sürpriz ürünler tüketicilere sunulacak. Gıda ve temizlik ürünlerinden başka şokta bu hafta sonu elektronik ürünlerde gelecekler listesinde. Şimdi sizleri daha fazla meraklandırmadan 28 Nisan şok kataloğu detaylarına geçelim.a101 gelecek hafta


109 büyük ekran özelliğiyle şoka gelen ürünler'de, gelmesine aşına olduğumuz Axen 43 Uydu Alıcılı Smart LED TV bun hafta cumartesi günü gelen ürünlerde ön plana çıkıyor.  Uydu medya oynatıcı özelliği de bulunan Axen TV 1199 TL’den tüketicilere sunulacak.  Paslanma çelik gövde ve seramik tabanlı Premier Saç Kesme Makinesi 2 yıl garantili olarak yine hafta sonu ürünlerinde tüketicilere sunulacak önemli ürünler arasında. Sıra dışı ürünleri zaman zaman şubelere getiren şok, bu hafta sonu daha önce hiç gelmeyen bir ürünle müşterilerine sürpriz yapmış. Bu gelen ürün ise su geçirmez kumaştan imal edilmiş ve metal gövdesi ’de bulunan Ahşap Kollu Katlanır Sandalye 36.90 TL’lik indirimli fiyatla 28 Nisan günü gelen en dikkat çeken ürün diyebiliriz.

Şok market bu hafta sonu getireceği ürünler yalnız bu kadar ilede sınırlı değil daha pek çok fırsat müşterileri cumartesi günü raflarda karşılayacak.  Bu ürünler arasında 2 yıl garantili satılan Kawai Oto Teyp uzaktan kumanda ve 18 istasyon alma kapasitesinde bulunmakta. 450 ml sıvı alma kapasite ile gelen Lastik Tamir Kiti 16.90 TL.  12 volt çakmak soketli ve gösterge panelli Saatli Ufak Tip Kompresör 26.90 TL. 5 parçadan oluşan ve aşınmaya karşıda oldukça dirençlilik gösteren Oto Paspas Takımı 24.90 TL.  Şok 28 Nisan 2018 hafta sonu katalog detaylarında oto konfor ürünleri otomobil sahiplerine hitap eden bakım ürünleri içeriyor. 5 adet parçadan oluşan Araç Bakım Temizlik Seti yine 9.95 TL’lik cazip fiyatla cumartesi günü gelecek ürünler arasında.  Bu hafta sonu şoka gelen oyuncaklar'da ise sadece bir adet ürüne yer verilmiş Gokidy Katlı Otopark 32.90 TL ile çocuklarını sevindirmek isteyen ailelerin alabileceği oyuncaklar arasında.

Bugün ne pişirsem şok yeter de artar sloganı ile başlayan şok aktüel hafta sonu kataloğu detaylarında sebze ve meyveler damga vuracak. Domates kilosu 2.79 TL. Karpuz’da yaz aylarına artık iyiden İyi’ye yaklaştığımızdan mevsimi gelmiş bulunmakta. Bu hafta sonu Karpuz kilosu 1.99 TL’den karpuz sevenlere sunulacak.  25 TL ve üzeri alışverişlerde gelen ürünler arasında Henkel Fırsat Paketi 26.95 TL yerine 15 TL’den raflarda yerini alacak. Şok market zincirlerinde 30 Nisan ile 1 Mayıs tarihleri arasında geçerli İpana Pro Expert Diş Macunu yine 25 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilere 16.95 TL yerine yalnızca 6 liradan alabilecekler.

Böylece ayrıntılı bir biçimde bu hafta sonu gelen ürünlerin bulunduğu şok 28 Nisan aktüel ürünler kataloğunu incelemiş olduk. En güncel aktüel ürünlere aktuel20.com dan takip etmeyi unutmayın.

28 Nisan Büyük Boy Şok Broşürleri

Şok 28 Nisan 2018  Hafta Sonu Aktüel Kataloğu

2 Yorum

  1. Axen uydu alıcı li LED TV 3 senedir kullanıyorum. Markalı TV modellerine on basar. Bir TV,den insan ancak bu kadar memnun olur. Hafta sonu şok markete gelen ürünler arasında en cazip ürün axen LED TV. Bence almak isteyenler hiç düşünmeden gözü kapalı alsin.

  2. Bu hafta sonu premier saç kesme makinesinin gelmesi çok iyi oldu . Saçlarım çok uzadı ve berbere,de artık para kaptırmak istemiyorum. Devir tasarruf devri deyip . Şokta bu hafta sonu gelen saç kesme makinesini alacağım isallah.

Yorum

captcha=

Sending ...