ŞOK 29 HAZİRAN 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

BÜGÜN ŞOK MARKET ZİNCİRLERİNDE 29 HAZİRAN 2019 GÜNÜ İÇİNDE GELEN ÜRÜNLERİN DETAYLARİNİ AKTARACAĞIZ. BAKALIM ŞOKTA BU HAFTA SONU NELER VAR? İŞTE TÜM DETAYLAR.

BİM 12 TEMMUZ 2019
 
Şokta bu Çarşamba günü içinde tüketicilerin günlük işlerini kolaylaştıran bir birinden sürpriz ürünler gelmişti, bakalım şok 29 Haziran 2019 günü içinde benzer ürünler gelecekmi?  Hemen şokta bu hafta sonu gelen ürünler detaylarına geçelim.
 
A101DE GELECEK HAFTA
 
ŞOKTA BU HAFTA sonu kataloğu her zaman olduğu gibi toplamda bir adet sayfadan oluşuyor. Şok indirimli ürünlerde ve kampanya seçeneklerinde yine cumartesi günü içinde fırsatlar bulunmakta. Peki, şok 29 Haziran aktüel kataloğuna göre bu hafta sonu neler gelecek? Hemen ayrıntılara geçelim.230x250 cm ebatinda üretilen saten yatak örtüsü ve yastık bu cumartesi günü içinde gelen en cazip ürün olduğunu görüyoruz. Şokta bu hafta sonu gelen diğer ürünler ise şu şekilde. 36 ile 44 numara aralığında yeni nesil kadın ve erkek ayakkabı 39,90 TL. Kadın- erkek çorap çeşitleri tanesi 2,99 TL. Gezer marka kadın ve erkekler için terlik 9,99 TL.
 
ŞOK 29 HAZİRAN 2019 kataloğunun en cazip ürünlerinden biride 3’lü grup priz vido 12,95 TL ile bu hafta şoka gelmekte. Mutfak ürünleri kategorisinde şok market bu hafta yine hanımları geri çevirmeyecek. Kumsal marka granit tencere ve tava çeşitleri yine bu hafta gelmekte. Şok indirimli ürünler seçeneğinde kampanyalı ürün olarak 2 adet ürüm getirmekte. 25 TL ve üzeri alışveriş yapacak müşteriler için içim tost peyniri 19 TL yerine 12 TL. Bahar ferahlığı sloganı ile gelen bu hafta şoka cif tüm yüzeyle yine kampanyalı seçenekle sadece 12 tl’den cumartesi günü içinde raflarda yerini almaktadır.
 
Böylece yeni çıkan bir şok aktüel ürünler kataloğunun incelemesini yapmış bulunmaktayız. Şokta gelecek hafta gelen ürünler kataloğu en kısa süre içerisinde aktuel20’ye eklenecektir.
 
İŞTE ŞOKTA BU HAFTA GELEN 29 HAZİRAN ÜRÜNLERİ

ŞOK 29 HAZİRAN 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...