Şok 3 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

MERAKLA BEKLENEN ŞOK 3 AĞUSTOS 2019 AKTÜEL ÜRÜNLERİ KATALOĞU NİHAYET YAYINLANDI. ŞOKTA BU HAFTA ÇARŞAMBA GÜNÜ GELEN ÜRÜNLER NELER İŞTE DEYAYLAR.
 
Toplamda 5 adet katalogdan oluşan şok 3 ağustos 2019 ürünleri bugün yayınlandı. Peki, şokta bu hafta neler var? Merak ediyorsanız doğru yerdesiniz şokta bu Çarşamba günü ile gelecek hafta gelenler detayları bu sayfada.
 
A101 8 AĞUSTOS 2019 AKTÜEL ÜRÜNLERİ YAYINLANDI.

Şokta bu hafta neler var? Diye yeni çıkan 3 ağustos broşürlerine baktığımızda bizi yeni katalogda maxinum 180 kg tartma kapasiteli teba marka dijital baskül bizi karşılıyor. Temberli cama sahip olan dijital paskül indirimli olarak bu Çarşamba günü sadece 37.50 TL ile satılacaktır. Şok aktüel ürünlerde bu Çarşamba gelen bir diğer dikkat çeken ürün ise 60x100 cm boyutuna sahip banyo paspas öne çıkıyor.  Banyo paspas sadece 39 TL ile tüketicileri karşılayacak.
 BİMDE GELECEK HAFTA GELEN ÜRÜNLER DETAYLARİ.
Şokta gelecek hafta gelen ürünlerden ziyade bu hafta gelenlerin daha dikkat çektiğini yeni çıkan kataloglardan anlıyoruz. Şok 3 ağustos 2019 ürünler detaylarına baktığımızda bizi haklı çıkaran ürünlerin bulunduğunu görüyoruz. Bu Çarşamba şok markete gelen ürünler neler merak ediyorsanız sizleri hemen aşağıda hazırlanan galeriye bakmanız kesinlikle önerilir. Diğer büyük market zincirlerinin haftalık güncel aktüel broşürlerine hemen aşağıdan bakabilirsiniz. Şokta haftaya gelen ürünlerin incelemesinin yapılacağı şok 7 ağustos 2019 kataloğu ile görüşmek üzere hoş çakalın.

Şok 3 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...