ŞOK 3 TEMMUZ 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

ŞOKTA BU HAFTA NELER VAR? SORUSUNU MERAK EDEN TÜKETİCİLER İÇİN 3 TEMMUZ 2019 AKTÜEL KATALOGLARINI İNCELEDİK. YENİ AKTÜEL KATALOĞA GÖRE GELECEK HAFTA NELER GELİYOR? İŞTE AYRINTILAR.
BİM 19 TEMMUZ BROŞÜRLERİ

Her hafta içi Çarşamba günü ile hafta sonu cumartesi günü içinde çıkan şok aktüel broşürleri milyonlarca müşteri tarafından büyük bir merakla beklenmekte. Bugünkü yazımızda şokta bu Çarşamba günü gelen ürünler ve gelecek hafta gelen 3 Temmuz 2019 aktüel broşürleri incelenecektir.
 
Öncelikle her zaman olduğu gibi şokta bu hafta gelen ürünler neler kısa bir şekilde incelemeye başlayalım. Bu Çarşamba kataloğu incelemesi bittikten sonra gelecek hafta içinde Türkiye genelinde geçerli olacak, şok 3 Temmuz 2019 katalog ve broşürleride incelenecektir. Bu hafta şokta neler var? Diye yeni çıkan kataloga baktığımızda bizi genel olarak tatmin etmeyen ürünlerin geldiğini gözlemliyoruz. Diğer büyük market zincirlerinde olduğu gibi şok market zincirlerin dede yaz ayının artık iyiden iyiye yaklaştığımızdan ürün yelpazesini kıstığını görüyoruz. Yinede özellikle ev hanımlarının ilgisini çekeceğini düşündüğümüz ürünler yine Şokta Bu Çarşamba günü içinde geleceğini müjdeleyelim.

ŞOKTA GELECEK HAFTA GELEN ÜRÜNLER öncesi bu hafta gelen katalog detaylarına baktığımızda 2 adet sayfadan oluşan broşürlerin çıktığını görüyoruz. İlk katalogda daha öne çıkan ürünler yer alırken ikinci katalog ayrıntılarında ise temel gıda ürünlerinin daha fazla bir şekilde yer verildiğini gözlemliyoruz. İlk sayfada yer alan favori indirimli ürünler arasında sıcak tutma fonksiyonlu ve aynı zamanda paslanmaz çelik gövde desteği ilede öne çıkan 2 yıl garanti desteği ile gelen, teba elektrikli çelik çay makinesi en öne çıkan ürün olarak gözükmekte. Şokta bu hafta gelen diğer ürünler seçeneğinde mutfak kategorisinde'de bol bol ürün seçenekleri bulunmakta. Şok 3 Haziran aktüel ürünleri çıkana kadar geçerli olacak mutfak ürünlerinde kumsal marka granit kek kalıbı çeşitleri âdeti 14,95 TL.304 çelikten imal edilmiş çelik süzgeç çeşitleri âdeti 19,95 TL. Lav marka 375 cc’lık kilitli saklama kabı 7,99 TL.  
 
A101 27 HAZİRAN 2019 KATALOGLARI YAYINLANDI

ŞOKTA BU HAFTA içi Çarşamba günü tekstil ürünleride oldukça kayda değer ürünler gelmekte. Xs-s-m-l beden seçeneği ile kadın visko pijama altı 19,95 TL. 36 ile 40 numara aralığında simli kadın terlik 12,95 TL ve son olarak yine normal kadın terliği bu hafta içinde şok market zincirlerine gelecektir.

A101DE HAFTAYA 11 TEMMUZ

Böylece bir şok aktüel ürünler kataloğu inceleme yazısının daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Yazının başında başlığını verdiğimiz şok 3 Temmuz 2019 kataloğu gelecek hafta içinde sitemize eklenecektir.

ŞOK 3 TEMMUZ 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...