Şok 30 Aralık 3 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok marketler zincirinin hafta sonuna özel olarak hazırladığı, aralık ayının son aktüel ürünler kataloğuda olan, şok 30 aralık aktüel ürünler kataloğunu çıkardı.


Her zaman olduğu gibi bu hafta sonu şokta müşterilerin beğenisine sunulacak birçok fırsat ürünü mevcut. Şok uzun bir aradan sonra bu hafta Çarşamba günü içinde katalog sayısını artırarak 8 adet katalog çıkarmıştı. Katalog sayısının artışı ürünlere yansıdığı için müşteriler tarafından oldukça olumlu karşılanmıştı. Peki, şok 30 aralık aktüel ürünler kataloğunda müşterilere hangi indirimli ürünler sunulacak hemen 30 aralık ve 30 ocak ve şok 3 ocak 2017 aktüel ürünler kataloglarında yer verilen ürünlere giriş yapalım.


Ocak ayında havaların dahada çok soğuması beklendiği için, türkiye genelinde yer alan büyük market zincirleri kışlık ürünlere dahada ağırlık vereceğini düşünüyoruz. Şok aktüel ürünler kataloğunda bu hafta sonu gelecek ürünlerde ’de müşterilerin ilgisini çekecek birkaç adet kışlık ürün yer almakta.  Bunlardan 40 ile 44 numaraları aralığında alınabilecek Torex Klasik Bot 44.90 tl ile ilk sırada yer almakta. 30 aralık şok indirim kataloğunun devamında Popcorn Mısır Patlangaç Ve Kova adet fiyatı 4.95 tl ie geçerli olacak. 2 yıl garantili 1.8 litre kapasiteli Sinbo marka Su Isıtıcı 29.90 tl. Yılbaşında arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz Okey Takımı 29.90 liralık fiyatıyla şokta bu hafta sonu gelen ürünlerde en cazip ürün olarak başı çekiyor.

Şok 30 aralık aktüel kataloğunda yer alan fırsatlar ve indirimli ürünlerin devamında oyuncaklarda yer almakta. Selay marka Pelüş Çeşitleri çeşitli renk seçenekleriyle markette sunulacak. Mutfak gereçlerinde ise bu hafta sonu gelecek ürünler şu şekilde. 6 adet parçadan oluşan Cam Pasta Seti 39.90 tl. 11 cm eninde Cam Çerezlik 1.50 tl. 290 cc’lik Türkiye’de en çok tanınan markalar arasında bulunan, Paşabahçe marka Su Bardağı yine şoka gelecek mutfak ürünleri arasında.


28 aralik a101 kataloğu yayınlandı
Aralık ayının ve 2017’ninde son şok aktüel ürünler kataloğunu böylece incelemiş olduk. Ocak ayını 3 günü içerisinde geçerli olacak şok 3 ocak aktüel ürünler kataloğunuda çıktığında sitemizde en kısa süre içerisinde yer vermeye çalışacağız.

Şok 30 Aralık 3 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...