Şok 30 Haziran 2018 Hafta Sonu Kataloğu

Bügün yeni bir şok market aktüel kataloğu inceleme yazısıylada sizlerle birlikteyiz.  Şok aktüel ürünlerde bu hafta neler var? sorusunu merakini giderecek cevaplar yazının devaminda..


Tüketicilerin büyük bir merakla beklediği haziran ayınında son kataloğu olan ,şok 30 haziran aktüel ürünler kataloğunun yayınlanmasının ardından müşterilerin şokta cumartesi günü alabileceği ürünlerin detaylarida netleşmiş oldu. 2 adet broşürden oluşan şok market aktüel ürünlerinde neler var? hemen kataloğu incelemeye başlayalım. Yeni şok kataloğunda şüphesiz en kayda değer ürünlerde Pilsanin sunduğu, Champion Akülü Araba olduğunu görüyoruz. Akü üzerinde dahı olsa şarz etme özelliğinide bulunduran akülü arabada ayrıca ileri ve geri vites seçenekleride bulunmakta. Akülü araba şok aktüel ürünlerde bu hafta sonu içinde 349 tl'den satışa çıkacağını belirtelim.

Hanımların bu hafta şübelerden alabileceği cazip ürünler arasında mutfak ürünleri öne çıkıyor. Paslanmaz çelikten imal edilmiş Group Çelik Su Isıtıcı bu ürünlerden biri olup ,sadece 39.90 tl'lik kampanyalı fıyatla satılacak. 4 adet kahve yapma özelliğine sahip Kawai Elektrikli Cezve haziran ayının son şok aktüel ürünler kataloğunda yine yer verildiğini görüyoruz. 19.90 tl'ye gelen kahve makinesinin 2 yıl kawai garantısı'de sunuyor. banat temizlik ürünleri ile 45 litrelik Çamaşir Sepeti kataloğu devaminda bulunan ürünlerden. 

Bügün incelenen yeni şok katalog detaylarinda daha önceki haftalarda yer verilmeyen ürün çeşitleri'de bulunuyor. Bu ürünlerde Mynlıa Teleskopik Dikey Askılık 49.90 tl ile birinci sırada yer alıyor hemen peşinden gelen Döner Mekanizmalı Temizlik Seti ise ikinci sırada yer alıyor. 

Hanımlar ayrıca 30 haziran 2018 cumartesi günü içinde Masa Örtüsü ile Çocuklar için Klozet Kapağı 24.90 tl ile sahip olabilirler. Şok oyuncak çeşidinde bu hafta sadece bir adet ürün seçeneği yer alıyor. Oyuncak Metal Araba 4.95 tl'ye şokta bu hafta sonu raflarda yerini alacak.

Böylece bügün hazıran ayınında son şok aktüel kataloğu olan, 30 haziran 2018 kataloglarını incelemiş olduk. En Yakın tarihte çıkacak şok 4 temmuz 2018 katalog detaylariyla görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın.

Şok 30 Haziran 2018 Hafta Sonu Kataloğu

2 Yorum

Yorum

captcha=

Sending ...