Şok 30 Mart 2019 Hafta Sonu Aktüel Kataloğu Detaylari

Şok mart ayının son aktüel ürünler kataloğunu yayınladı. Şok 30 Mart 2019 kataloğuna göre şokta bu hafta sonu cumartesi gelecek ürünlerin incelemesi bu sayfada.

 
BİM AKTÜEL 12 NİSAN 2019 KATALOĞU YAYINLANDI
Nisan ayına ve baharı müjdeleyen aya girerken şok hafta sonu cumartesi kataloğu bugün yayınlandı. Bugünkü yazımızda Şok 30 Mart hafta sonu kataloğu detayları incelenecektir. İşte yeni şok aktüel kataloğu incelemesi;
 

HAFTAYA GELEN A101 11 NİSAN 2019 ÜRÜNLERİ

ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLERDE BU HAFTA sonu kataloğuna baktığımızda genel olarak mutfak ürünlerinin daha çok öne çıktığını söyleye biliriz. 1 adet sayfadan oluşan şok 30 Mart 2019 aktüelinde hangi ürünler cumartesi günü içinde raflara gelecek hemen detaylara geçelim. Şok aktüel ürünlerde bu hafta sonu kataloğu ayrıntılarında en öne çıkan ürün 6 adete kadar tost yapma kapasitesine sahip ve yiyecek kalınlığına göre ayarlanabilen üst gövde ile imal edilen Sinbo Izgara Tost Makinesi 99 TL’lik fiyatla listemizin en başında birinci sırada bulunuyor. Şok hafta sonu fırsat ürünleri devamında yer alan diğer mutfak ürünlerinde müthiş fırsatların yer aldığını buradan bayanlara mujdeliyelim onları da tek bu yazıda inceleyeceğiz.
 BİMDE-HAFTAYA GELEN 5 NİSAN 2019 ÜRÜNLERİ
ŞOK 30 MART 2019 HAFTA SONU kataloğunun öne çıkan bir diğer mutfak ürünü ise 26 cm genişlikle üretilen Emaye Kızartma Tavası kızartma teli hediyeli olarak 27,90 TL.330 cc’lık Lav Kilitli Saklama Kabı7,99 TL. Türkiye’mizin en önemli markaları arasında yer alan Paşabahçe’den gelen 30 Mart şok ürünlerinde ise Heybeli Bardak 3’lü ve 6’li çay bardağı seti yine cumartesi günü gelenlerde. Son olarak Bu Hafta Sonu Şokta ne alırsan 2.50 tl’lık mutfak ürünlerinin geleceğini söyleyelim.
 
YENİ ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLERİ kataloğunun sonuna yaklaşırken cazip fiyatlı indirimlerde Ahşap Bank Havluluk ve Teba marka 2 yıl garantili Dik Süpürge geleceğini de gözlemledik. Elektronik ürünlerde ŞOK MARKET BU HAFTA sonu kataloğunda sadece bir adet elektronik ürün görüyoruz bu ürün ise Viko 3’Lü Grup Priz 12,95 TL fiyat belirlenmiş. Şok market kampanyalı ürünlerde bu hafta yine 2 adet 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli ürün geliyor bunlardan ilki 2 pil bedava sunulan Duracell Kalem Pil +İnce Pil 8’li 15 TL, ikincisi ise şok kampanyaları arasında Omo Çamaşır Deterjanı 20 tl’den satışa çıkacaktır. Şok market oyuncak kategorisinde cumartesi ürünlerinde Gokidy Sürtmeli Renkli Arazi Araçları 17,95 TL ve Gokidy Hayvanat Bahçesi figürleri 16,95 TL ile gelecektir.
 
Böylece Yeni Şok Kataloğu ayrıntılarını inceledik. Şok 3 Nisan 2019 aktüel kataloğu çok kısa bir süre içerisinde sitemize eklenecektir. Şok 30 Mart aktüel kataloğu görseline aşağıdan bakabilirsiniz.

Şok 30 Mart 2019 Hafta Sonu Aktüel Kataloğu Detaylari

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

=

Sending ...