Şok 30 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bu hafta şok aktüel ürünlerde müşterileri yine bir birinden harıka ürünler bekliyor olacak. Şok aktüel 30 mayıs 2018 katalog incelemesi sayfanın devaminda.


Şok kataloğunu elimize alip incelediğimizde kismen bu haftada müşterileri tatmin edecek ürünlerin bulunduğundan bahsedebiliriz. 4 adet katalogdan oluşan ve aynı zamanda mayıs ayınında son kataloğu olan şok 30 mayıs 2018 aktüel kataloğu incelemesine hemen geçelim.

Şokta neler var sorusunu merak eden hanımların ev işlerini yapmada yardımcı olacak elektrikli aletlerin geleceğini belirtmeden geçemeyeceğiz. 3 yıl garantılı olarak gelen ve 2800 w gücünde çalişan Su Filtreli Elektrikli Süpürge şok aktüel ürünlerde bu hafta favori ürün olarak kataloğun başında gözümüze çarpıyor. Hemen peşinden gelen contı marka Seramik Tabanlı Ütü püskürtme ve dikey buhar özellikleride bulunmakta. 80 cm uzunluğunda ve 150 cm genişliğinde Kilim ise bayanların rağbet edeceği diğer ürünler arasında.  Tek Kişilik Çarşaf ve çift kişilik çarçaflarda şok 30 mayıs aktüel ürünler listesinde bulunmakta.
Şok markete bu hafta gelen oyuncaklar arasında ise Pilsan Dynamic Arabalar ve Yuvarlak Tepsili Çay Seti market raflarında yerini alacaklar. 

Şok aktüel 2 broşürdede epey ilgi çekici ürünlerle karşımıza çıkıyor. Paslanmaz bıçaklı Premier Saç Kesme Makinesi 2 yıl garantılı olarak satılacak. Bayanlar için 36 ile 40 numara aralığında erkeler için ise 42 ile 45 numara aralığında gelen Spor Ayakkabı 29.90 tl ile satılacak. 160x130 ebatlarında Pamuklu Tek Kişilik Pike 34.90 tl ile yine 30 mayıs şok aktüel kataloğunda yer alan tekstil ürünleri arasında.


Böylece bugün yarın şok markete gelen 30 mayıs aktüel kataloğunu incelemiş olduk. En güncel haftalık aktüel ürünlere anasayfadan ulaşabileceğinizi tekrar belirtelim.

Şok 30 mayıs 2018 broşürleri hemen aşağda.

Şok 30 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...