Şok 31 temmuz 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK 31 TEMMUZ 2019 AKTÜEL KATALOĞU YAYINLANDIMI? ŞOKTA HAFTAYA NELER VAR? YENİ AKTÜEL FIRSATLARI DETAYLARİNDA İNDİRİMLİ ÜRÜNLER MEVCUTMU? İŞTE YENİ ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLERİ KATALOĞU DETAYLARİ.

A101 AKTUEL ÜRÜNLER
 
Her hafta içi Çarşamba günü ile hafta sonu cumartesi günü gelen yeni bir şok aktüeli inceleme yazısı ile sizlerle tekrar beraberiz. Bugün şokta haftaya geçerli olacak ve aynı zamanda temmuz ayınında son kataloğu olan şok 31 Temmuz 2019 ürünleri incelenecektir. Bakalım şokta haftaya neler geliyor? İşte yeni katalog detayları.
 bim 2 ağustos 2019 aktuel
Şokta gelecek hafta gelen ürünler neler? İncelemeye başlamadan önce bu Çarşamba günü hangi ürünler raflarda yerini almıştı tekrar kısaca değinmek istiyoruz. Şok 31 Temmuz 2019 kataloğuna kadar geçerli olan yeni ürünlerde mutfak ürünleri bu hafta öne çıkıyor. Özellikle ev hanımlarına göre gelen ürünler seçeneğinde yine Paşabahçe cam ürünleri şok aktüel ürünlerde bu hafta gelenlerde başı çekiyor. 30 cm genişliğinde Paşabahçe aurora kase 19,95 TL.  Şık görünümlü derin imal edilen reçel kasesi 1,99 TL. 600 cc Paşabahçe desenli kapaklı kavanoz 1,59 TL ve son olarak şokta bu hafta gelenler içerisinde farklı desen seçeneği ilede alınabilecek havlulu mutfak önlüğü sadece 9,99 TL ile satışta olacaktır. Uzun bir aradan sonra şok market bu hafta Çarşamba günü içinde toplamda 3 adet oyuncağa da yer ayırmış. Gelecek hafta çıkması beklenen şok 31 Temmuz aktüeline kadar sürecek oyuncak kampanyaları arasında başı pilsan afacan top oyunu 19,95 TL ile ilk sırada bulunuyor. Piyasa fıyatının oldukça altında şok indirimli ürünler kategorisinde bulabileceğiniz barbie prenses bebek 24,90 TL ile satışta olacaktır.
 
ŞOKTA BU HAFTA GELEN ÜRÜNLER içerisinde en öne çıkan ise 2 yıl garanti desteği ile gelen ınox aspiratör olduğunu gözlemliyoruz. İnox aspiratör indirimli seçenekle sadece 109 TL ile alıcılarını raflarda bekliyor olacak. Şokta bu hafta Çarşamba günü gelen tekstil ürünlerinde ise tek ve çift kişilik alezler ve 80x150 cm genişliğinde kilim ve son olarak yine tek ve çift kişilik pike takımlarıda yine gelenler arasında tekstil kategorisinde. İkinci yeni çıkan şok aktüel kataloğuna geçtiğimizde bizi doğuş marka 100’lü poşet demlik çay karşılıyor. Demlik poşet çay 25 TL ve üzeri kampanyasında 10 TL ile alınabilecektir. Şok 31 Temmuz 2019 kataloğuna kadar sürecek ikinci kataloğun ürünlerinde temizlik ürünleri öne çıktığını mujdeliyelim. Özellikle bu hafta şokta diş macunu ile diş fırçası bol bol çeşitlerle uygun fiyat etiketiyle tüketicileri raflarda bekliyor olacak. Şok aktüel kataloğu içinde kataloğun sonlarına doğru bayanlar için çeşitli uygun indirimli ürünlerde mevcut.
 ŞOK MARKET YENİ AKTÜEL KATALOGLAR
Böylece şok 31 Temmuz 2019 tarihinde çıkması beklenen kataloğa kadar sürecek ürünlerde neler var bu hafta inceledik. En güncel haftalık aktüel ürünler broşürlerine aktuel20 üzerinden kategorilerden veya ana sayfa üzerinden takıp edebileceğinizi belirtelim. 31 Temmuz şok kataloğu hafta sonuna yakın sitemize eklenecektir.

Şok 31 temmuz 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...