Şok 4 Ağustos 2018 Hafta Sonu Aktüel Kataloğu

Şok 4 ağustos hafta sonu kataloğunda hotpoint derin dondurucu ile bol çeşit mutfak gereçleri yer alıyor. İşte şokta bu hafta sonu gelen ürünlerin detaylari.


Bügün detaylarina ulaştığımız şok 4 ağustos 2018 aktüelinde oldukça alınmaya değer ürünlerin bulunduğunu belirtelim. Arıston marka Hotpoint Derin Dondurucu bu hafta sonu gelen en cazıp ürünlerden. Ayrıca 70x40 Banyo Havlusu ile Tek ve Çift Kışılık Çarşaf Setleride yine şoka bu hafta sonu gelen tekstil ürünleri arasında. Şok 4 ağustos aktüel kataloğunda ayrıca Döner Mekanızmalı Temizlik Seti, 3 fonksıyonlu ve spıral hortumlu Duş Başlığı Seti ,Pamuklu Süngerli Paspas ta raflarda yer alacak ürünlerden. Şok Market Bu Hafta sonu çocuklarıda geri çevirmemiş 2 adet oyuncağa yer vermiş. Lisanslı Tekli Köpük ile 4 parçadan oluşan Gokidy marka Oyuncak Temizlik Seti'ne yer ayırmış. 

İkinci 4 ağustos  şok aktüeli broşüründe ise çeşitli temizlik ürünleri ile bakım ürünlerinden oluştuğunu görüyoruz. Bu katalogda 25 tl ve üzeri alişverişlerde geçerli Oral-B Advantage 3D Beyazlik Dış Fırçası 15 tl yerine 6 tl yine Woolite Sıvı Çamaşır Detarjan 1.5 litrelik 12 tl yerine şok aktüel ürünlerde bu hafta yalnızca 7 TL'den alınabilecek.

Böylece her hafta düzenli şekilde incelediğimiz bir şok aktüeli yazısının daha sonuna gelmiş bulunmaktayız gelecek hafta gelen ürünlerin bulunduğu şok 8 ağustos inceleme yazısıyla görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın.


İşte Şokta Bu Hafta Sonu Gelen 4 Ağustos Broşürleri

Şok 4 Ağustos 2018 Hafta Sonu Aktüel Kataloğu

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...