ŞOK 4 EYLÜL 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

YENİ BİR ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLERİ İNCELEME YAZISI İLE TEKRAR BERABERİZ. BÜGÜN ŞOK’TA HAFTAYA GELECEK ÜRÜNLERİN GÖSTERİLDİĞİ ŞOK 4 EYLÜL 2019 AKTÜEL KATALOĞU İNCELENECEKTİR. BAKALIM ŞOK’TA GELECEK HAFTA AKTÜEL ÜRÜNLER’DE NELER VAR? İŞTE YENİ KATALOG DETAYLARİ.

BİMDE GELECEK HAFTA GELEN ÜRÜNLER
Her hafta şok market zincirlerinde Çarşamba günü yayınlanan katalogların çıkmasını milyonlarca tüketici merak içinde beklemekte. Şokta haftaya gelen ürünler kataloğu sayısı olan şok 4 Eylül 2019 kataloğu çıktımı? Bu hafta neler geliyor? Bugün tüm bunların sorularını yeni aktüel incelemesi ile cevaplamaya çalışacağız. İşte şokta bu hafta neler geliyor? Tüm detaylar yazının devamında.
A101 12 EYLÜL 2019
 
ŞOKTA BU HAFTA GELEN ÜRÜNLER ayrıntılarında market okul malzemelerine bir hayli ağırlık verdiğini gözlemliyoruz. Yeni şok aktüel ürünler katalog toplamda bu hafta için 6 adet sayfadan oluştuğunu gözlemliyoruz. Peki, birinci sayfadan başlamak üzere ve gelecek hafta çıkan şok 4 Eylül 2019 kataloğuna kadar sürecek ürünlerde neler var? İşte ayrıntılar. İlk katalogda çıkan ve haftaya Çarşamba gününe kadar sürecek indirimli ürünlerde lisanslı çantalar öne çıkıyor. Anaokulunda okuyan çocuklar için 31x26x11 ebatinda suluk bölmesi’de bulunan anaokulu çantası 14,94 TL. Beslenme bölmeli sırt ve omuzları kavrama özelliğide bulunan beslenme çantalı okul çantası 24,90 TL. 20x7x7 boyutlarında imal edilen desenli kalem kutusu yine şokta bu Çarşamba günü neler var? Sorusunu merak eden velilerin uygun fiyata alabileceği ürünlerin başında geliyor.  Şokta bu hafta Çarşamba günü gelen ürünler devamında okul malzemeleri seçeneğinde daha pek çok piyasa fiyatının oldukça altında satılan ürünleri görmek mümkün.  Oturma alanı süngerli destek ile sağlanan ve yüksekliği 49 cm ile öne çıkan çalışma masası sadece 199 TL. Tahta silgisi 3,50 TL.  2 yıl garanti desteği ile satılan ve derinliği 20 cm olan kitaplık 99,90 TL ile şok 4 Eylül aktüel ürünlerine kadar geçerli olacak kırtasiye ürünlerinden.
 HAKMAR 12 EYLÜL 2019 AKTÜEL
ŞOKTA GELECEK HAFTA beklenen yeni katalog öncesi sunulan diğer kırtasiye ve okul ürünlerinde defterler lisanslı çeşitli ürünlere de rastlamak mümkün yeni kataloglarda.  50 yapraktan oluşan yapışkan not kâğıdı 0,99 TL. Abaküs ve sayı çubuğu, sayı fasulyesi sayı seti 8,99 TL. Hazneli kalemtıraş tanesi 1,99 TL. İnce üçlü keçeli kalem 10’lu 5,99 TL. Çöpçü kalemlik 4,99 TL.  Uzun kuru boya 12’li 13,95 TL. Tutacak ile kalemtıraş hediyeli satılan pastel boya 12’li 9,99 TL. Silgi ile kalemtıraş hediyeli ve silinebilir özelliğe de sahip mum boya 12’li 9,99 TL. Böylece şokta bu Çarşamba günü gelen okul malzemeleri neler inceledik. Peki, şokta gelecek haftaya kadar geçerli olacak ürünlerde başka neler var? Kırtasiye ürünleri dışında hemen bakalım.  Mutfak ürünleri kategorisinde şok market bu hafta sadece hanımlar tarafından daha çok talep gelecek teba elektrikli su ısıtıcısını 2 yıl garanti desteği ile 99 TL ile bugün satışa çıkartıyor.
 
Şok aktüel ürünlerde bu hafta Çarşamba günü neler var? Sorusunu merak eden tüketiciler için yeni sayı ile çıkan katalogları böylece inceledik. Şok 4 Eylül 2019 aktüeli ise maalesef şu an için çıkmadığı için detaylarını veremiyoruz. En yakın zaman içinde haftaya beklenen şok aktüel kataloğu aktuel20’ye eklenecektir.

ŞOK 4 EYLÜL 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...