ŞOK 5 HAZİRAN 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

ŞOK'TA HAFTAYA NELER GELİYOR? DİYE MERAK EDEN MÜŞTERİLER İÇİN HAZIRAN 2019 AYININDA İLK KATALOĞU OLAN ŞOK 5 HAZİRAN 2019 AKTÜEL KATALOĞUNU İNCELEDİK. İŞTE ŞOKA GELECEK HAFTA GELEN ÜRÜNLER DETAYLARİ.

BİMDE GELECEK HAFTAYA GELEN ÜRÜNLER
            Yeni bir şok aktüel inceleme kataloğu yazısı ile tekrar beraberiz. Bugün şokta haftaya gelen ürünlerin resimlerinin yer aldığı şok 5 Haziran 2019 kataloğu incelenecektir. Şokta haftaya neler var? Hemen ayrıntılı bir şekilde incelemeye başlayalım.
 
ŞOKTA BU HAFTA NELER VAR? Sorusu merak eden tüketiciler için 5 Haziran 2019 kataloğundan önce bu hafta Çarşamba günü gelenlere tekrar bakalım. Şokta bu hafta Çarşamba günü plaj ürünleri ile damga vuruyor. Peki, yeni şok aktüelinde hangi deniz ürünlerine yer verilmiş? Hemen ayrıntılara geçelim. Şok 5 Haziran aktüel ürünlerinde gelmesi yönünde yorum yapılan birçok ürün bu Çarşamba günü market raflarında yerini alması bekleniyor. 4 adet broşürden oluşan yeni şok aktüel kataloğunda 2 sayfada bu hafta gelen ürünler gösteriliyor.
 BİMDE HAFTAYA GELEN ÜRÜNLER 7 HAZİRAN
ŞOKTA BU HAFTA AKTÜEL ÜRÜNLER oldukça ideali. Lisanslı ürünlerin yanı sıra diğer kategoriler dede birçok indirimli fırsat ürün mevcut. Şok 5 Haziran 2019 kataloğu öncesi market tam anlamıyla deniz ürünlerinde çıkarma yapmış. 24 ile 36 numara aralığında gelen lisanslı çocuk ayakkabısı yalnızca kaydırmaz taban özelliği ile 16 TL ile satışa çıkacaktır. Şokta bu hafta Çarşamba günü gelen plaj ürünlerinde ise 102 cm. 25 cm derinliğinde şişme havuz çocuklarını serinletmek isteyen aileler için en uygun deniz ürünleri arasında. Şokta gelecek hafta yeni beklenen 5 Haziran ürün yorumlarında gelmesi istenen birçok ürün bir hafta önceden marketlere geliyor. Birinci sayfada yer alan diğer şok market ürünleri arasında yaz mevsiminde güneşten korumayı sağlayan güneş kremlerime indirimli fiyatla geliyor. 150 ml kapasiteli sun güneş koruyucu krem 22 TL ile ilk sırada. 200 ml cire aseptine güneş yağı ise 16 tl’den satışa çıkacak. Son olarak güneş kremi seçeneğinde çocuklar için yine 150 ml seçeneğiyle krem 50 f 22 TL ile satışa çıkacaktır.
 

ŞOK 5 HAZİRAN 2019 Çarşamba günü gelmesi beklenen ürünlerin bir hafta önce gelmesi müşteriler tarafından büyük bir fırsat olduğunu düşünüyoruz. İkinci aktüel kataloğun ayrıntılarına baktığımızda bu düşüncemizi doğrulayan ürünlerin 5 Haziran şok aktüelinde yer verildiğini gözlemliyoruz.  Plaj ürünlerinde bu hafta şoka gelen ürünler ikinci katalogda şu şekilde. Plaj havlusu renk seçeneğiyle beraber 17,95 TL ile ilk sırada. Değişik desen seçeneği ile kadın deniz şortu 17,95 TL.  Kadınlar için plaj çantası 12,95 TL. 181’e 69 cm ebatinda deniz yatağı 14,95 TL. 51 cm eninde boğulmayı önlemeyi sağlayan deniz simidi tanesi 7,95 TL. bestway marka 41x30 cm eninde baskılı v-can yeleği 19,95 TL ile yine şok markette bu hafta gelen deniz ürünleri şeklinde.  Şok 5 Haziran 2019 ürünleri öncesi incelediğimiz yeni kataloglarda ikinci sayfa içerisin dede bakım ürünlerine yer verildiğini görüyoruz. Bu kategoride şokta bu hafta, nivea sun güneş spreyi %40 indirimli seçenekle 99 TL yerine sadece 59,94 TL. Nivea güneş yağıda yine %40 indirimli seçenekle bu hafta şokta yerini alacak.

 ŞOKTA HAFTAYA GELEN ÜRÜNLER

Yaz ayının artık iyiden iyiye hıs edildiği bu günlerde plajda hoş bir vakit geçirmek isteyen müşteriler şokta bu hafta Çarşamba günü gelen ürünleri mutlaka değerlendirmeleri şiddetle önerilir. Haziran 2019 ayının ilk haftası içinde gelmesi beklenen şok 5 Haziran 2019 aktüel ürünleri en kısa süre içerisinde aktuel20’ye eklenecektir. Diğer büyük marketlerin haftalık aktüel ürün broşürlerine ana sayfadan erişebilirsiniz.

ŞOK 5 HAZİRAN 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...