Şok 5 Mayıs 2018 Hafta Sonu Aktüel Kataloğu

Bu hafta sonu şok market zincirlerinde neler var diye merak eden müşteriler için,9 mayıs cumartesi günü içinde gelecek ürünlerin bulunduğu şok aktüel kataloglarını inceledik. Detaylar yazının devaminda.


Ramazan ayının başlamasına sayılı günler kaldığı bu günlerde ,büyük marketlerin bu hafta içinde ve hafta sonunda getireceği kampanyalı ve fırsat ürünlerde büyük merak konusu. Şok aktüel ürünlerde bu hafta çarşamba günü gelen ürünlerde ramazan paketine yer verecek. İçinde farklı gıda ürünlerinin yer aldığı ramazan paketi 45.90 tl ile market raflarında satışa sunulacak.  Bunun yanı sıra şok 5 mayıs aktüel ürünler katalog detaylarinda ramazan kolısıne yer verilip verilmeyeceği müşteriler tarafından en çok merak eden konuların başında yer alıyor. 

Çok yakın bir zamanda çıkacağını düşündüğümüz şok market hafta sonu broşürlerinde bolca ramazana özel indirimli ürünlerin geleceğini düşünüyoruz.  Şok 5 mayıs 2018 kataloğunu sitemizi takip eden müşteriler biraz daha çıkmasını bekleyecekler.  Fakat önerebileceğimiz şok aktüel katalogları arasında bu hafta çarşamba günü ve gelecek hafta 9 mayıs günü gelecek ürünlerin aktüel kataloglarına hemen aşağda yer alan ufak resimlere tıklayarak gidebilirsiniz.

Şok 5 mayıs hafta sonu kataloğu, yayınlanır yayınlanmaz sitemizde incelenerek kategoriye eklenecektir. 9 Mayıs Şok Katalog Detaylari

Şok 5 Mayıs 2018 Hafta Sonu Aktüel Kataloğu

3 Yorum

  1. bu hafta gelen su arıtma cıhazı iyi midir .kullananlar bir yorum yapsa. almayı istiyorum ama kararsız kaldım.

Yorum

=

Sending ...

DMCA.com Protection Status