Şok 6 Aralık Aktüel Ürünler Kataloğu

Yeni bir şok aktüel ürünler kataloğu incelemesiyle sizlerle beraberiz. Bugün yeni yayın döneminde müşterilerin merakla beklemiş olduğu şok 6 Aralık 2017 aktüel ürünler kataloğunu inceleyeceğiz.

Şok aktüel ürünler kataloğu bu hafta çarşamba günü gelecek ürünler neler? Merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü sitemiz açıldığından bu yana, Türkiye’de bulunan tüm büyük marketlerin yayınlamış olduğu haftalık aktüel ürünler kataloglarını düzenli olarak inceliyoruz. Türkiye’de bilindiği gibi 4 büyük market grubu yer alıyor. Fakat zaman geçtikçe bu alanda yeni market zincirlerinin ’de eklendiğini gözlemliyoruz.

Şok 6 Aralık aktüel ürünler kataloğu detaylarında gelen müşteri yorumlarına baktığımızda, soğuk havaların artık iyiden iyiye his edildiğinden kışlık ürünlerin gelmesi yönünde idi, en çok istenilen ürünler arasında Bayan Bot, erkek bot, kışlık mont gibi kışlık ürünler bir hayli ağır basıyor.

Şok 6 Aralık 2017 aktüel ürünler kataloğunda ise geçen haftaya nazaran daha güzel ürünlerin geleceğini söyleyerek sizlere müjdeyi verelim. Kaymaz ayaklarla gelen Sinbo Tost Makinesi 39.90 TL. Burun kulak gibi hassas yerlerdeki kılları alan aynı zamanda sakal ve saç kesmeyi ’de gerçekleştirebilen Şarjlı Erkek Bakım Seti 49.90 TL. 41 ile 44 numaraları arasında reyonlarda yerini alacak Bay Spor Bot termos taban özelliği ’de taşıyor. Şok aktüel ürünler kataloğu bu hafta gelen tekstil ürünleri ise şu şekilde. 2’li Havlu Bayan Çorap Patik tanesi 4.95 TL. Şardon iç yüzeyli akrilik malzemeden üretilmiş Bayan Uyku Çorap 3.95 TL. 130*170 cm ebadında polar Battaniye 12.90 TL den yine yeni şok kataloğu detaylarında gelecek ürünler arasında.


şok 6 aralık 2017
Şok aktüel 6 Aralık Çarşamba günü gelecek ikinci broşürde yer alan ürünlere giriş yaptığımızda, yine indirimli ve fırsat ürünlerinin müşterileri karşılayacağını görüyoruz. Bu katalogda yer alan en öne çıkan ürün ise Lenova Moto E4 Cep Telefonu 749 TL ile yer alıyor. 128 GB dahılı hafıza ve gold ile siyah renk seçeneği gibi özelliklerle gelen telefona sahip olmak isteyen tüketiciler, yoğun talebe karşı erken saatlarda yerlerini almalarını öneriyoruz. Bu ürünün hemen peşinden gelen susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemli Sunny Sadem Çelik Su Isıtıcı 2 yıl garantili ve 42.50 TL’den reyonda yerini alacak. Kışlık aktüel ürünlerde bu katalogda bulunan ürünlerde, Çift Kişilik Nevresim Takımı farklı renk ve desen seçenekleri ile beraber 65 TL. Ve ayni şekilde tek kişilik nevresim takımı ’da yine biraz daha düşük bir fiyatla 47.50 TL’den geçerli olacak.
 
Böylece bir şok aktüel ürünler kataloğunu daha incelemiş olduk. 6 Aralık 2017 Çarşamba günü gelecek ürünler diğer geçmiş haftalara nazaran daha fırsat ürünlerini barındırdığı için, bu ürünlere sahip olmak isteyen müşteriler bulundukları il ve ilçelerdeki market şubelerindeki yerlerini almalarını kesinlikle öneriyoruz.
Şok 6 Aralık aktüel ürünler broşürlerine hemen aşağıdan büyük boy broşürler şeklinde bakabilirsiniz.Şok 6 Aralık Aktüel Ürünler Kataloğu

1 Yorum

Yorum

captcha=

Sending ...