ŞOK 6 NİSAN 2019 HAFTA SONU AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

ŞOK NİSAN 2019 AKTÜEL ÜRÜNLERİ KALDIĞI YERDEN BU HAFTA SONUDA DEVAM EDİYOR. PEKİ, ŞOK 6 NİSAN 2019 KATALOĞU İLE BU HAFTA SONU ŞOKA NELER GELİYOR? TÜM AYRINTILARI BÜGÜN VERİYORUZ.

 
Şok 6 Nisan 2019 kataloğu ile markete gelen ürünler bu yazıda detaylıca incelenecektir. Bakalım müşterilerin merakla beklediği ürünlerde bu hafta sonu neler geliyor? Hemen yeni broşürü incelemeye başlıyoruz.
 A101 11 NİSAN 2019 BROŞÜRLERİ ÇIKTI
ŞOKTA BU HAFTA SONU cumartesi kataloğu her zaman olduğu gibi sadece bir adet sayfadan oluşuyor. Şok 6 Nisan 2019 kataloğu genel itibari ile içinde birçok hafta sonu cumartesi gününe özel ürün seçeneklerin in’de içerisinde barındırdığını belirtelim. Peki, yeni aktüel kataloğa göre bu hafta sonu fırsat ürünleri ve indirimde neler var? Hemen incelemeye başlayalım. 6 Nisan şok kataloğu hemen üst sol köşede 25 TL ve üzeri alışveriş seçeneğinde geçerli 75 ml kapasitesinde Colgate Max White Öne Dış Macunu yer veriliyor.  Diş macunu kampanyalı fiyatla sadece bu hafta sonu 12 TL ile satılacaktır. Şok Kampanyalı Ürünler seçeneğinde gelen bir diğer ürün ise yine 25 TL ve üzeri alışveriş seçeneğinde geçerli Alo Deterjan bulunmaktadır.
 Bİ 19 NİSAN 2019 AKTUEL URUNLERİ
ŞOK 6 NİSAN 2019 yeni katalog sayfasında yer alan diğer ürünler ise şu şekilde. Geçmiş haftalar dada birçok kez gelen ve müşteriler tarafından’da çok beğenilen 5 filtreli 6 aşamalı temizlik sağlayan Su Arıtma Cihazı şok 6 Nisan aktüel kataloğunun bir diğer öne çıkan ürünü şeklinde. Mutfak ürünleri kategorisinde yine geçtiğimiz hafta Çarşamba günü’de gelen Teba Elektrikli Çelik Su Isıtıcı 89 TL ile bu cumartesi satışa çıkacaktır. Şok Market Bu hafta çarşamba günü olduğu gibi cumartesi için dede mutfak ürünlerine bir hayli ağırlık verdiğini görmekteyiz. 12 parçadan oluşan Kahve Takımı 49.90 TL gibi dikkat çeken bir fiyatla raflara konacaktır. Devamında Keramika Mini Tencere ve Kanaviçe Kurulama Bezi 45x70 cm bir diğer gelen mutfak kategorisinde yer alan seçenekler arasında.
 
ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLERDE BU HAFTA gelen ürünler yalnız bunlarla da sınırlı değil, yeni aktüel kataloğunun devamında çok dikkat çeken ürünler yer almakta. Bunlardan biride sert kumaştan imal edilmiş ve oldukça resimde şık duran Pazar Arabası 39,90 TL.37x37 cm boyutlarında Dolap İçi Raf 7,99 TL. Türkiye’nin en önemli markaları arasında yer alan Paşabahçe marka ürünleri seçeneğinde şok 6 Nisan 2019 cumartesi günü içinde 2’Li Saklama Kabı 14,95 TL ilede yer veriliyor.
 ŞOKTA BU HAFTA 10 NİSAN 2019
Sınırlı stok ve sayılarla gelen ve bu hafta sonu cumartesi günü içinde gelen şok 6 Nisan 2019 ürünlerini kaçırmamak isteyen müşterilere önerimiz marketin açılma saatlerine yakın şubelerdeki yerlerini almaları şeklinde olacaktır. Şokta haftaya gelecek ürünler nelerdir? çok kısa bir zaman içerisinde şok 10 nisan 2019 broşürleri'de eklenecektir.
 

ŞOK 6 NİSAN 2019 HAFTA SONU AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...