ŞOK 6 TEMMUZ 2019 HAFTA SONU AKTÜEL KATALOĞU

MERAKLA BEKLENEN ŞOK 6  TEMMUZ 2019 HAFTA SONU AKTÜEL ÜRÜNLERİ KATALOĞU NİHAYET YAYINLANDI. PEKİ, ŞOKTA BU HAFTA NELER VAR? İŞTE 6 TEMMUZ HAFTA SONU KATALOĞU İNCELEMESİ.

A101 GELECEK HAFTA 18 TEMMUZ
 
Şokta bu hafta sonu kataloğunun yayınlanmasının ardından şok 6 Temmuz 2019 aktüel ürünleride netleşmiş oldu. Her hafta cumartesi günü tüketicilerin yüzünü güldüren şok market bakalım hafta sonu neler getiriyor? İşte detaylar.
 
ŞOKTA BU HAFTA GELECEK ÜRÜNLER bir adet broşür şeklinde bugün yayınlandı. Şokta Çarşamba günü fırsatlarının ardından yeni çıkan şok 6 Temmuz aktüel ürünlerinde hafta içinden daha dikkat çeken ürünlerin geleceği söylenebilir. Peki, bir adet broşürden oluşan yeni şok aktüeli görselinde neler var? Daha fazla meraklandırmadan detaylara geçelim.

HAKMAR 18 TEMMUZ 2019

ŞOK 6 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ kataloğu ayrıntılarında bu hafta gelen Çarşamba ürünlerinden daha dikkat çeken ürünlerin geldiğini yazının hemen girişinde değinmiştik.  Bu hafta şok görselinde ise en dikkat çeken ürünün tamperli cama sahip olan ve aynı zamanda yüksek hassasiyet sayesinde 180 kg a kadar ölçüm yapan dijital paskül listenin ilk sırasında yer alıyor. 2 yıl garanti desteği ile gelen ürün sadece indirimli olarak 35 TL ile geldiğinide belirtmeden geçemeyeceğiz. Yeni çıkan şok market aktüel kataloğu görselinde bir diğer dikkat çeken ürün ise kablo sarma aparatlı ve duvarada monte edilebilme özellikli Fantom Speedy Dik Süpürge 119 TL. Şok 6 Temmuz ürünlerinde mutfak kategorisinde ise bu hafta maalesef ürün seçeneği bulunmamakta, fakat bunun yerine şokta bu hafta cumartesi günü içinde bunun yerine örgü desenli çöp kovası, kapaklı dolap, tuvalet fırçası gibi ürünler gelmekte. Şok market kampanyalı ürünler'de 25 TL ve üzerinde geçerli şampuan çeşitleri ile sıvı deterjan yine hafta sonu içinde geleceğini müjdeleyelim.
 
İçinde birçok fırsat ürünün bulunduğu şok 6 Temmuz hafta sonu aktüel broşürleri galerisine hemen aşağıdan bakabilirsiniz.

ŞOK 6 TEMMUZ 2019 HAFTA SONU AKTÜEL KATALOĞU

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...