Şok 7 Temmuz 2018 Hafta Sonu Aktüel Kataloğu

Şok aktüel ürünlerde bu hafta sonu gelen ürünleri sizler için inceledik. 2 adet broşürden oluşan ,şok 7 temmuz hafta sonu kataloğu detaylari sayfanın devaminda.


Şokta cumartesi günü fırsatları kaldığı yerden devam ediyor. Şokta bu hafta cumartesi günü içinde geçerli olacak 7 temmuz 2018 kataloğunda neler var? hemen kataloğun ayrıntılarını daha fazla meraklandırmadan sizlere aktaralım.
Şok 7 temmuz 2018 kataloğunun hemen başında bizleri karşılayan, İndesit Buzdolabı'nın özellikleri arasında 184 litre brüt hacim,42 litrelik derin dondurucu alanı, A++ enerji tasarrafu gibi kullanım özelliklerini içeriyor. İndesit buzdolabı 2 yıl değil 3 yıl garantılı olarak, 869 tl ile raflarda yerini alacak.  Şokta bu hafta içinde gelen bir diğer dikkat çeken ürün ise bayanların rağbet göstereceği türden, Remington Lazer Epilasyon Makinesi cumartesi günü içinde bayanların alımına sunulacak.  lazer epilasyon cıhazının kullanım fonksıyonlarında 20 dakika uygulama süresi, 350 000 atış sayısı ve ürün cazip kılan bir diğer seçenek ise saklama çantası ile beraber gelmesi, cihaz 599 tl'lik indirimli fıyatıylada almak isteyenlere göz kırpıyor. 

Şok aktüel kataloglarında her hafta tüketicileri mutlu eden ürünlere yer verilmekte,  market bu geleneği bozmayıp hafta sonu ürünlerinde yine tüketicilere sürpriz ürünler hazırlamış. Şok 7 temmuz 2018 kataloğunun devaminda hangi ürünler var? kataloğu incelemeyi sürdürüyoruz. Yaz aylarında havaların dahada isinması ile beraber bebeklerini gezdirmek isteyen ailere bu hafta sonu fırsat ürün geliyor. Bu ürün Gokidy Bebek Puseti 129 tl fiyat belirlenmiş. Bebek  pusetinin en önemli özellikleri arasında, 3 pozısyonlu sırt ayarı,tam kullanılabilen rüzğarlık tente, 360 derece dönebilen ön ve arka tekerlekler gibi bir çok kullanım ayrıntılarınıda içinde barındırıyor. Şokta bu cumartesi içinde raflarda yerini alacak, bir diğer bebek ürünü ise Pilsan Pepe Lisanslı Mama Sandalyesi daha çok 6 ile 36 ay çocuklar için daha uygun olduğunu görüyoruz.

Şok market bu hafta içinde çeşitli tekstil ürünlerinede yer ayırıyor. 7 temmuz cumartesi günü içinde Bay/Bayan Bambu Çorap Çeşitleri tanesi 2.50 tl'den, yer veriliyor. 7 temmuz günü markete gelecek mutfak ürünleri arasında ise Allegra 3'Lü Su Bardağı 8.95 tl'den, 7 Parça Su Takımı 24.90 tl, paşabahçe marka Galata Çay Bardağı yine 12.90 tl'den satışa çıkacak .

Diğer haftalara nazaran dahada dikkat çeken ürünlerin bulunduğu şok 7 temmuz hafta sonu kataloğunda yer alan ürünleri müşterilere kesinlikle almalarını şiddetle öneriyoruz.  Gelecek hafta çarşamba günü içinde çıkacak ,şok 11 temmuz 2018 kataloğu ile görüşmek üzere şımdılık hoşçakalın.

Şok 7 Temmuz 2018 Hafta Sonu Aktüel Kataloğu

1 Yorum

Yorum

captcha=

Sending ...