ŞOK 8 MAYIS 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

ŞOK MAYIS 2019 AKTÜEL KATALOGLARINA MÜHTEŞEM ÜRÜNLER’LE GİRİŞ YAPMIŞTIK. PEKİ, ŞOKTA BU  HAFTA İÇİNDE GEÇERLİ OLACAK ŞOK 8 MAYIS 2019 AKTÜEL KATALOĞUNDA NELER VAR? ŞOKTE GELECEK HAFTA NELER GELİYOR? TÜM AYRINTILAR YENİ YAZIMIZDA.

BİMDE GELECEK HAFTA GELEN 17 MAYIS ÜRÜNLERİ
 
Şok market Mayıs 2019 ürünlerine muhteşem başlangıç yapmıştı, gerek ramazan ayının mayıs ayına denk gelmesi gereksede havaların ısınması ile şok marketin ürün yelpazesini genişlettiğini gördük. Peki, Şok 8 Mayıs 2019 ürünlerine bunu sürdürecek mi? İşte yeni aktüel kataloğu incelemesinde bunlara değineceğiz, fakat her zaman olduğu gibi öncelikle şokta bu hafta gelen ürünler neler? Merak eden müşteriler için’de detaylıca bu hafta gelen ürünlerde tekrar incelenecektir.


 
ŞOKTA BU HAFTA GELEN ÜRÜNLER detaylarına baktığımızda tam 8 adet sayfanın bizi karşıladığını görüyoruz. Şok 8 Mayıs 2019 kataloğuna kadar geçerli ürün Seçenekleri’nde yine tüketicilerin yüzlerini güldürecek ürün seçeneklerinin market zincirlerine geleceğini öncelikle mujdeliyelim. Peki, şokta gelecek hafta gelen ürünler kataloğuna kadar geçerli yeni ürün Seçenekleri’nde katalogda hangi aktüel ürünler var? Detaylara geçelim. Şokta bu hafta gelenler içerisinde katalog ayrıntılarına baktığımızda en öne çıkan ürünün 90x90 ebatlarında üretilen çelik yaylı katlanır Yatak olduğunu görüyoruz, bu ürünün market tarafından tüketicilere satış fiyatı ise 159 TL.  Bu hafta şoka gelen ürünler ayrıntılarında mutfak kategorisinde 2 yıl garanti desteği ile satışa sunulan İnox aspiratör de piyasa fiyatının çok daha altında marketin şubelerine geleceğini mujdeliyelim. Şok 8 Mayıs aktüel ürün yorumlarında tüketiciler tarafından gelmesi istenen paslanmaz çelik’ten imal edilmiş çelik saklama kaplarıda şokta bu Çarşamba günü raflarda yerini alacak mutfak ürünleri arasında.
A101 GELECEK HAFTA GELEN ÜRÜNLER,16 MAYIS 2019

ŞOKTA GELECEK HAFTA GELEN ÜRÜNLER yeni kataloğun yayınlanmasının ardından müşteriler tarafından arama motorlarında hafta başından beri merakla araştırılıyor, fakat marketin şu an için 8 Mayıs şok kataloglarını yayınlamadığını belirtelim, fakat bu hafta içinde satışa çıkacak ürünleri bu yazıda sizlere aktarmaya devam ediyoruz.  Şok market mayıs ayının artık gelmesi ile günlerin dahada sıcak geçeceğinden tekstil ürünlerine dahada ağırlık verdiğini gördük. Tekstil ürünleri kategorisinde şok market bu hafta çeşitli ürünleri indirimli şekilde bu Çarşamba günü yanı şokta yarın satışa çıkarmaya hazırlanıyor.  Bunların en başında ise yeni şok aktüel kataloğu detaylarında 220x240 cm ebatinda kapitoneli kadife yatak örtüsü takımı 129 TL ile bizi karşılıyor, devamında çift kişilik kapitoneli nevresim takımı ise 79 TL fiyat belirlenmiş.  %100 pamuktan imal edilmiş ve s-m-l ve xl beden seçeneği ile gelen erkek-kadın pijama takımı yine şok aktüel ürünlerde bu Çarşamba gelenler listesinde yer alıyor.
 GELECEK HAFTA A101 KATALOGU
ŞOK 8 MAYIS 2019 ÇARŞAMBA kataloğuna kader geçerli yeni ürünlerin devamında tek ve çift kişilik çarşaflar, trend yatak örtüsü takımı, kapitoneli yatak örtüsü ve maxflex marka 40 ile 44 numara aralığında erkek spor ayakkabının’da geleceğini söyleyelim tekstil ürünlerinde. Şok market bu hafta Çarşamba kataloğu sonunda ütü masasına, kurutmalık’a, keçeli ütü masasına ve şık görünümlü Pazar arabasına’da yer verdiğini özellikle hanımlara mujdeliyelim. Yeni şok kataloğu içerisinde sayfalarda ikinci broşürde bizi bol bol beylerin daha çok gelmesine memnuniyetle karşılayacağı erkek bakım ürünlerinin2de geldiğini buradan tekrar hatırlatalım. Özellikle gillette marka ürünlerin daha çok ağırlık yer verildiği bu katalog ayrıntılarında yine pıyasa fiyatının çok daha altında şok market zincirlerinden alabileceğinizi beylere hatırlamakta fayda buluyoruz.

 Sinbo Saç Maşası29,90 TL
Philips Saç Kurutma Makinesi 129 TL
Dophia Kapitone Saten Yatak Örtüsü ve Yastık Seti 129 TL
Tek Kişilik Pike 150x200 cm 24,90 TL
Çift Kişilik Pike 180x200 cm 29,90 TL
Orkide Saksı Çiçeği 34,90 TL
Banyo Paspas Takımı 2'li 39,90 TL
Chantale Bay/Bayan Bambu Çorap 2,99 TL
Kadın Ayakkabı 34,90 TL
Kadın Terlik 19,95 TL
Gezer Tokalı Kadın Terlik 12,95 TL
Kadın El Çantası Çeşitleri 9,99 TL


Böylece şokta bu hafta gelen ürünler neler? Merak eden tüketiciler için detaylıca kataloglar incelendi. Şok 8 Mayıs 2019 aktüel kataloğunun büyük boy resimleri galeride
 
İşte bu hafta şoka gelen 8 mayıs 2019 katalog broşürleri

ŞOK 8 MAYIS 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...