Şok 9 Aralık 2017 Aktüel Kataloğu

Müşteriler tarafından merakla beklenen şok 9 aralık aktüel ürünler kataloğu nihayet çıktı. Şok aktüel ürünler kataloğu bu hafta sonu gelen ürünleri bu sayfada bulabilirsiniz.


Şokta çarşamba günü gelen ürünlerden ziyade cumartesi günü içerisinde gelen ürünlerin daha güzel olduğunu söyleyebiliriz. Şok 9 aralık aktüel ürünler kataloğunu incelemeye başlıyoruz. Yeni liste'de yer alan indirimli cazip elektronik ürünler arasında bulunan ürünlere hemen giriş yapalım. Wifi ile ağa bağlanarak youtubeden hava durumunu takip edebileceğiniz,harıcı usb belleğede kayiıt yapma imkanı sunan Kawai Hd Uydu Alıcı 2 yıl garantılı şekilde 49 tl'lik fiyatla karşımıza çıkıyor. Hemen peşinden gelen Vestel Venus 5000 Cep Telefonu 4 çekirdek işlemci ,8gb dahili hafıza ve 8mp on kamera ile müşterilerin karşısına çıkıyor. Şokta hafta sonu gelecek telefonun indirimli fiyati ise 539 tl olduğunu belirtelim. 


Şok aktüel 9 aralık kataloğunda yer alan fırsat ürünlerinin devaminda, gelmesine çok alışık olduğumuz Axen 43 uydu alıcılı led tv yine bu hafta içinde cumartesi günü gelecekler listesinde. Cem marka yanmaz ve yapişmaz aynı zamanda çift yüzey özelliği ile gelen Balık Tavası 29 tl. 15+1 kademeli far ayarı ile çalişan led işıklı Ussu Akülü Matkap 89.90 tl. 620w ile çalişan,yön ayarı olanağı sunan Ussu Kırıcı Delici Matkap yine 2 yıl garantılı olarak 139.90 liralık fiyatla cumartesi günü reyonda yerini alacak. 6 ile 36 ay bebekleri taşiyabilme olanağı sunan maxinum 40 kg'a kadar taşıma sunan Pilsan Mama Sandalyesi 49.90 tl. Parlak beyaz suntalamdan yapılmış içinde hareketli raflar bulunan Kuer 4 Kapaklı Çekmeceli Dolap 149.90 tl. 1.5 metre kablo uzunluğuna sahip s_link Akım Korumalı Priz 14.95 tl. 22*27*6.5 cm ebatinda Çok Amaçlı Organizer 5.95 tl ile müşterilerin 9 aralık şok market'te alabileceği ürünler arasında.

Şok market oyuncak kategorisinde bu hafta sadece bir adet oyuncağa yer vermiş. İşıklı ve seli bir adet kalem pil ile çalışann Gokidy Frozen Toka Seti 5.95 tl ile çocuklarını sevindirmek isteyen kişilerin alabileceği oyuncaklardan.Şok 9 aralık 2017 kataloğu detaylarındayer alan mutfak ve diğer ürünler arasında, borcam marka Dilimli Kek Kalıbı 25 tl ve üzeri alişverişlerde 16.90 tl yerine yanlızca indirimli olarak 9 tl'den alınabilecek. Yine şok market'te 25 tl ve üzeri alişveriş seçeneğinde geçerli olacak bir diğer ürün ise Sensodye Diş Macunu 9 tl yerine 6 tl'den müşteriler alabilecek. Markette gelecek gıda ürünleri ise şu şekilde, Roka 0,75 tl, Maydonoz 0,75 tl ve Nane 0,75 tl'lik fiyatlarla cumartesi günü gelecek.


Şok 9 aralık 2017 aktüel ürünler kataloğunda yer verilen ürünler, bu hafta sonu cumartesi günü geçerli olacağını tekrar belirtelim.

Şok 9 Aralık 2017 Aktüel Kataloğu

1 Yorum

  1. kawai uydu alıcısından youtubeden yanlız hava durumumu takip ediliyor. Bu konuda yeterli bilgi bulamadım kullanan varmı şokta hafta sonu gelen kawai uydu alıcısını.

Yorum

captcha=

Sending ...