Şok 9 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

YENİ BİR ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU İNCELEME YASISIYLA DAHA SİZLERLE BERABERİZ. BÜGÜN RAMAZAN AYINA GÜNLER KALA GEÇERLİ OLACAK,ŞOK 9 MAYIS 2018 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞUNU İNCELİYOR OLACAĞIZ


Ramazan ayının ayının başlamasına günler kala çıkan şok market kataloğunda bir birinden kaliteli ürünlerin gelmesi müşterileri oldukça sevindireceğini düşünüyoruz. Şimdilik sadece 2 adet kataloğa ulaştığımız şok 9 Mayıs aktüel ürünler kataloğunda tüketicileri sevindirecek birçok ürün mevcut gelin yeni şok aktüel kataloğunu yakından inceleyelim.
 

ŞOK 9 MAYIS AKTÜEL ÜRÜNLERİ İNDESİT 91283 SL ÇAMAŞIR MAKİNESİHemen birinci broşürden başlamak üzere 9 Mayıs aktüel kataloglarında yer alan ürünlere bakalım.  Ev hanımlarının gündelik mutfak işlerinin yanı sıra diğer ev işlerini kolaylaştıracak çeşitli elektrikli aletler gelecek hafta market raflarında yerini alacak ürünler arasında. 
IWE 91283 SL Çamaşır Makinesi birçok kullanım fonksiyonunu da içinde barındırıyor. 59 cm genişlik ve 85 cm yüksekliği bulunan çamaşır makinesinin 9 kg yıkama kapasitesi ve 1200 devir gücünde çalışmaktadır. A++ enerji sınıfı ile çalişan makinenin 16 program, LED gösterge özellikleride bulunmaktadır. 2 yıl garantili olarak markete gelen IWE 91283 SL Çamaşır Makinesinin 999 TL'lik gayet uygun fiyatının’ da bulunduğunu belirtmeden geçemeyeceğiz.ŞOK AKTÜEL MUTFAK ÜRÜNLERİ KUER DOLAP ARZUM DOĞRAYICI


Uzun bir aradan sonra şok 9 Mayıs 2018 aktüel ürünler katalog detaylarında kuer dolaba rastlamamız bizi oldukça sevindirdi. Kuer Dolap müşterilerin en fazla talep gösterdikleri ürünler arasında yer alıyor. Şokta bu hafta içinden sonra gelecek kuer dolabın özellikleri şu şekilde.Krom kaplama ve metal kulp ile imal edilmiş kuer dolabın 150 cm uzunluğu 50 cm genişliği ve 38 cm'de derinliği bulunuyor.,2 kapaklı ve 8 gözlu olarak gelen kuer dolap 159 TL. 18 metre çamaşır asma kapasitesi ile gelen ve plastik ayakarıda bulunan Çamaşır Kurutmalık pastel mavi aynı zamanda pembe renk seçenekleri ile 27.50 TL. Mavi renk Klozet Fırça Takımı 5.95 TL. 35 litre çamaşır alma kapasitesi ile gelen Çamaşır Selesi 14.90 TL.  Gezer Marka bay ve bayanların alabileceği uygun fiyatlarla gelen Terlik çeşitleri baylar için 40 ile 44 numara aralığında, bayanlar için ise yine 36 ile 40 numara aralığında şok marketin 9 Mayıs indirimlerinde getireceği ürünler arasında.

Birinci katalogda yer alan diğer fırsat ürünler arasında 60x140 cm boyutlarında ve farklı desen seçenekleri ile Keçeli Ütü Masası Kılıfı 9.95 TL de bulunuyor.
Böylece birinci şok market kataloğu broşürlerinde bulunan kampanyalı ve indirimli ürünlerin tümünü incelemiş olduk. Şimdi hemen ikinci broşürde yer alan ürünlere giriş yapalım.  Sinbo marka ürünleri en çok getirmesiyle ünlenen şok, bu hafta içinden sonra geçerli olacak kataloglar dada çeşitli kategorilerde sinbo marka elektrikli ev aletlerine yer vermiş.  Bunların en başında bulunan, yanmaz ve yapışmaz pişirme yüzeyli ,kablo saklama yuvasınıda barındıran, termostat ile ikaz işiği kullanım öözellikleriyle market şübelerine gelen, Sinbo Tost Makinesi 45.90 TL.  Arzum marka Prochopp Eco Doğrayıcı yine mutfak gereçlerin'de en göze çarpan ürün olarak görünmekte. 600 w gücünde elektrik harcayan Eco Doğrayıcı 1 litre kapasite, tek kademeli hız ayarı ve paslanmaz çelik doğrayıcı biçaklarla'la geldiğinide belirtelim. 2 yıl garantili olarak gelen eco doğrayıcının 74.90 TL'lik fiyatı epey alıcı toplayacağa benziyor.Kuer marka dolap gelecek hafta geçerli olacak şok katalog detaylarında ikinci broşürlerin görsellerinde'de yer almakta. 44 cm genişlik ve 100 cm yükseklik ile Satılan Kuer Çok Amaçlı Mutfak Dolabı 89.90 TL'lik gayet makul fiyatıyla dikkat çekmekte.  Markete gelen diğer mutfak gereçleri arasında, Üçsan plastik 3'lu elagent saklama kapı 9.95 TL, lav marka Elis Büyük Boy Kase 6.95 TL,1500 cc'lık Desenli Kavanoz 7.95 TL ile 9 mayıs şok market aktüel kataloğunda görsellerde yer verilen mutfak gereçleri arasında.

İçinde şok marketin ramazan paketi ve diğer ramazana özel ürünleri getireceği düşündüğümüz kalan iki kataloğu marketin yayınlamasının ardından ,en kısa süre içerisinde sitemizde incelemeye çalışacağız

Şok market aktüel kataloglarında indirimli fiyat ve kampanyalarla gelen ürünleri kaçırmak istemeyen tüketicilere önerimiz, bulundukları yerlerdeki market  şübelerinde açılmaya yakın saatlarda yerlerini almaları şeklinde olacak.  Güncel şok aktüel ürünlerin haftalık kataloglarına ve geçmiş broşürlerine aktuel20.com üzerinden erişebilirsiniz.
 
Şok 9 Mayıs Aktüel Kataloğunun Büyük Boy Broşürleri Galeride

Şok 9 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

3 Yorum

Yorum

=

Sending ...