Şok 9 Şubat 2019 Hafta Sonu Kampanyalı Aktüel Ürün

Şok market 9 Şubat 2019 aktüel kataloğunu yayınladı. Yeni kataloglara göre şokta bu hafta sonu sürpriz ürünlerin geleceğini müjdeleyelim. İşte şok 9 Şubat 2019 katalog detayları.


Her zaman olduğu gibi şok aktüel ürünlerde bu hafta sonu 1 adet broşür sayfası bizi karşılıyor. Kataloğa kabaca göz attığımızda şok 9 Şubat 2019 ürünlerini beğendiğimizi söyleye biliriz. Peki, Şok aktüel ürünlerde bu cumartesi günü hangi ürünler geliyor? Katalogda yer alan ürünlere hemen bakalım.
bim aktüel gelecek hafta 22 şubat 2019

Şok markette bu hafta sonu kampanyalı ürünlerde 2 adet elektronik ürün seçeneğinde yine 2 adet ürünün en kayda değer ürünler olduğunu söyleyebiliriz. Elektronik ürünlerde hafta sonu şoka Su arıtma cihazı ile teba marka elektrikli çay setinin geleceğini katalog görsellerinden anlıyoruz. Şok market 25 TL ve üzeri alışverişlerde gliss şampuan 14 TL yerine 7 TL’den, bingi sıvı deterjan ise yine kampanyalı olarak 25 TL ve üzeri alışveriş olduğu takdirde müşteriler yalnızca 19 TL’ye sahip olabileceklerdir. Peki, şokta bu hafta sonu bu ürünler dışında ürün seçenekleri yokmu tabıkı evet şok her zaman olduğu gibi müşterilerin beğenisini toplayan ürünleri market zincirlerine getirmeyi sürdürüyor. Bu saydığımız ürünler dışında şok, ayrıca çok amaçlı dolap, çeşitli oyuncaklar ve mutfak ürünlerinde yeni katalog ayrıntılarında yer vermiş.

İncelenen şok 9 Şubat 2019 aktüel ürünleri görsellerine galeriden büyük boy kataloglar şeklinde göz atabılırsınız.

Şok 9 Şubat 2019 Hafta Sonu Kampanyalı Aktüel Ürün

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...