Şok Aktüel, 20 Aralık 2017 Kataloğu

Bu hafta Çarşamba günü içerisindeki ürünlerin yer aldığı, şok 20 Aralık 2017 aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. 4 adet sayfadan oluşan ve şokta bu hafta gelen ürünlerin bulunduğu kataloğun incelemeleri bu sayfada.


Şok aktüel kataloğunun yeni sayısının yayınlanmasıyla beraber tüketicilerin 20 Aralık Çarşamba günü alabileceği ürünlerde belli oldu. 4 katalogdan oluşan broşürlerin incelemelerine bu sayfadan açıklamaya başlıyoruz. Şok 20 Aralık kataloğu detaylarına başlamadan önce son katalogda yer alan ürünlerin bu haftaya özel olduğunu belirtelim. Son katalogda gillete, permatik ve venus ürünleri ikincisi %50 indirimli olarak satılacak. Ayrıca bebek bezleri ile çeşitli temizlik ürünleri yine bu broşürde yer verilen indirimli ürünlerden.

Peki, 20 Aralık günü şoka gelecek ürünlerde başka neler var? .Şimdide birinci kataloğun önemli ürünlerine bakalım. Videolarıda rahatça oynatabilen 2 yıl garantili Axen Uydu Alıcılı LED TV bu hafta yine mevcut. Hemen peşinden Sinbo marka paslanmaz çelikten imal edilmiş, 5 kademeli hız ayarı ilede çalışabilen Sinbo Mikser 39.90 TL. Hanımların gelmesine çok sevineceği mutfak ürünlerinde, Alüminyum gövdeli yanmaz ve yapışmaz malzemeden üretilmiş Kumsal Granit Kek Kalıbı Çeşitleri tanesi 12.90 TL’den geçerli olacak. Şok aktüel ürünlerde 20 Aralık günü gelecek ürünlerin devamında, kaydırmaz tabanlı 2.25 litrelik çırpıcı kabı 5.95 TL. Farklı model seçeneği ile Kurabiye Ve Hamur Kesici 3.50 TL. Tepsi tutacağı ve muffin kek kalıbı 4.9 TL ile yine birinci şok market aktüel kataloğunda yer verilen ürünler arasında.

Şok 20 Aralık 2017’de gelecek mutfak ürünleri bu kadar ilede sınırlı değil. Aktüel ürünlerin devamında çeşitli kampanyalı ürünler ve indirimler tüketicileri bekliyor olacak. Üst bölüm 1.4 litrelik alt bölüm 1.85 litrelik Royal Aile Boyu Çaydanlık paslanmaz çelikten imal edilmiş şekilde müşterilerin karşısına çıkacak. 22 cm’lik 4.75 litre kapasiteli Emaye Bakraç 29.90 TL. 38 cm Ahşap Merdane 14.90 TL. Lav marka cam ürünlerinde şoka gelecek ürünler arasında nakış desenli çay seti bardakları dikkat çekiyor. 12 parçadan oluşan bardak setini 14.90 TL’den alabileceğinizi belirtelim.

29 Aralık Bim Kataloğu Çıktı Resimler  İçin Resme Tıklayınız

29 aralık bim aktuel ürünler kataloğu

Şok aktüel 20 Aralık Çarşamba kataloğunda diğer kayda değer ürünlerden,900 ml kapasiteli Bitki Demliği 7.95 TL. Farklı çeşitlerle plastik kek aksesuarları tanesi 2.50 TL’den geçerli olacak şok market raflarında.

Şok 20 Aralık aktüel ürünlerinin büyük boy resim ve broşürlerine hemen aşağıdan erişebilirsiniz.

Şok Aktüel, 20 Aralık 2017 Kataloğu

1 Yorum

Yorum

captcha=

Sending ...