Şok Aktüel 22 Kasım 2017 Kataloğu

Şokta gelecek hafta içerisinde raflarda yerini alacak ürünler neler .İşte şok 22 kasım aktüel ürünler kataloğundan detaylar.


Şok aktüel kataloğunun türkiye genelinde yayınlanmasıyla beraber markete gelecek indirimli ürünlerde belli oldu. Şok 22 kasım aktüel kataloğuna gelen ürünleri sizlere açıklamaya başlıyoruz. Farklı renk ve beden ölçüleriyle erkek deri kemer 14.90 tl. Evinizin duvarına muhteşem bir biçimde uyum sağlayacak dekoratif duvar saati 3’lü set şeklinde 9.95 tl. Büyük duvar rafı farklı modellerle gelecek ve 3 raflı şeklinde 14.90 tl.  Farklı model ve renklerde çerçeve çeşitleri 4.95 tl.

Şok 22 kasım aktüel  listesinde daha pek çok müşterilerin ilgisini çekecek ürünler mevcut. Bunlardan 171*160*35 cm ebatlarında ve aynı zamanda firin bölümüde 56*35*35 cm ebatlarında hazırlanan 4 kapaklı fırın dolabı şokta gelecek hafta gelen ürünlerde en çok talep görecek ürün olacağını düşünüyoruz. Bir diğer çok dikkat çeken ürün ise şok aktüel ürünlerde bu hafta 3 adet kalem pil ile çalışan,her yüzeyede kolayca monte edilebilen tekli dolap ışığı 7.95 tl’lik fiyatıyla haftanın fırsat ürününden.

Her hafta olduğu gibi şok 22 kasım listesinde çocukların oynamasına sunulan pek çok oyuncağa yer verildi. Bunlar marketin demirbaş markasından olan gokidy oyuncak çeşitleri olacak. Oyuncak çay seti 9.95 tl. basketbol potası ve topu 9.95 tl ile yine şok aktüel kataloğu detaylarında yer verilen  oyuncaklar şeklinde.

Şok aktüel 22 kasım kataloğu incelemesine 2 katalogla devam ediyoruz. İkinci kataloğun indirimli ürünler’de neler var hemen kısaca açıklayalım. Bu katalogda daha çok mutfak ürünleri mevcut. 5 fincana kadar kahve yapma olanağı sunan ve aşırı ısınmada otomatık kapanan Sinbo kahve makinesi 2 yıl garantılı 42.50 tl. Kumsal marka granit karnıyarık tencere 29.90 tl. derin tencere,granit tava ve granit sahan şok ürün kataloğu detaylarında yer verilen mutfak ürünleri olarak yer almış.

Şok 22 kasım aktüel ürünlerinde gelen bir dikkat çeken ürün ise dünya çapındada tanınmış markalar arasında yer edinen phılıps marka blender set yine şok ürün listesi kataloğu detaylarında verilen indirimli ürünlerden.

Şok Aktüel 22 Kasım 2017 Kataloğu

4 Yorum

  1. En uygun market şok market bence.urun çeşitliliği o kadar olmasa da gelen ürünleri en indirimli satan şok bence.

  2. Şok market nihayet fırın dolabını bu hafta getiriyor. Bu haftada getirmeseydi dışardan pahalı pahalı alacaktır. İyi ki varsın şok market.

  3. Deri kemer sadece 15 TL .15 TL'ye deri kemer olurmu yoksa suni derimi açıklama yazmıyor.daha önce şoka gelince alan varsa cevaplasin lutfen.

Yorum

captcha=

Sending ...