Şok Aktüel 25 Kasım 2017 Hafta Sonu Kataloğu

Şok sizlere yeterde artar sloganı ile başlayan 25 kasım şok hafta sonu kataloğundakı ürünleri sizlere açıklamaya başlıyoruz.


Her zaman olduğu gibi bu hafta sonu kataloğunda geçerli olacak 2 katalog yer almaktadır. Birinci katalogda müşterilerin ilgisini daha fazla ürünler yer alırken, ikinci katalogda temel tüketim ürünlerine ağırlık verilmiş .Şimdi sizlere şok 25 kasım aktüel ürünler listesinde yer alan ürünleri sırasıyla açıklamaya başlayalım.

Soğuk havaların artık türkiyenin tüm bölgelerinde görülmesiyle beraber market zincirleri kışlık giyim ,ısıtıcı ve birtakım ürünlere ağırlık verildiğini görüyoruz. şok 25 kasım aktüel ürünler'de bu hafta  sonu bu türde ürünleri görmek mümkün. Bunlardan duvara monte edilebilen ,ayarlanabılır termostat Sinbo infrared ısıtıcı 59 tl ile birlikte, 125 cm yüksekliğinde 19 tl ile çok amaçlı ayakta ısıtıcı ile beraber alabileceğiniz başlıca kışlık aletlerden.
şok 25 kasım aktüel ürünler listesinde başka öne çıkan görsellerde daha önceleride markete defalarca gelen axen marka led televizyon yer alıyor. 699 tl’ye satılan televizyonun 2 yılda garantısı bulunmaktadır. Soğuk kiş günlerinde evlerinde mısır patlatmak isteyen tüketiciler 4.95 tl ile mısır patlangaç’a sahip olabilecekler. Ayrıca içine mısır koymak için mısır kovasıda yanında fırsat ürünü olacak şekilde verildiğini belirtelim.

Şok 25 kasım 2017 aktüel kataloğunda yer alan diğer ürünlere baktığımızda giyim üzerine yoğunlaşıldığını gözlemledik.  Bayan polar altı farklı bedenlerde 9.95 tl. Soğuk kış günlerinde ayaklarını sıcak tutmak isteyen bay,bayan ve çocuk yün çoraplar 25 kasım şok aktüel fırsatları arasında. Hemen bu ürünleride sizlere açıklayalım. Bay-bayan yünlü çorap adet olarak 3.75 tl. Yün çocuk çorap 3.25 tl. Ve bay –bayan 36 ile 44 numara arasında kışlık terlik yine 14.90 tl’den satışa çıkmaktadır.

Şok aktüel ürünlerde bu hafta geçerli olacak ikinci kataloğun öne çıkan ürünlerindede baktığımızda, 400 ml gliss şampuan çeşitleri 25 tl ve üzeri alışverişlerde 6 tl adet .900 gr ülker finger bisküvi yine 25 tl ve üzeri alişverişlerde 4 tl ile şok hafta sonu fırsatları arasında yer almaktadır.şok 25 kasım aktüel ürünler ürünlerinde manav reyonunda bulunan sebze ve meyveler müşterilerin taze olarak alabileceği başlıca ürünlerden.Manav reyonunda nane 0.75 tl. maydonoz 0.75 tl ve roka yine 0.75 tl ile taze olarak hafta sonunda verdiğimiz fiyat listesi ile geçerli olacak.

Şok aktüel ürün kataloğu görsellerinde yer verilen ürünleri bu hafta sonu 25 kasım cumartesi gününden itibaren bulunduğunuz market şubelerinden alabilirsiniz.

Şok Aktüel 25 Kasım 2017 Hafta Sonu Kataloğu





İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...