Şok Aktüel 4 Kasım 2017 Hafta Sonu Fırsatları

Şok hafta sonu indirimli ürünleri seçeneklerinin bolca yer aldığı 4 kasım 2017 aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Şok aktüel hafta sonu ürünlerinin tüm detayları sayfanın devamında.


Son zamanlarda Çarşamba gününden ziyade şoka hafta sonu gelen ürünler seçeneğinde daha ilgi çekici ürünler görmekteyiz. Bu ilgi çekici ürünlerden biri olan şok 4 kasım 2017 ürünlerinde bolca zücaciye ürünlerine yer verilmiş. Bir çok kaliteli ürünün yer aldığı kataloğun önemli ürünlerini listelemeye başlayalım.

Hafta sonu için market geleneğini yine bozmamış 2 katalog yayınlamış. Birinci katalogda yer alan o muhteşem ürünleri sizlere açıklayalım.4 kasım şok aktüel kataloğunda yer alan kumtel ankastre fırın bu haftanın en favori gösterilen ürünlerinden. İç aydınlatma ve güç gösterge lambası bulunan kumtel ankastre fırının ayarlanabilir termostat ile ısıya dayanıklı sökülebilir çift lamba yada sahip oluşu bu ürünü dahada cazip kılıyor. Ücretsiz kurulum desteğiyle gelen fırın 2 yıl garantili olarak 399 liradan alıcılarını bekliyor olacak.

Amatör veya profesenel kişilerin taşlamada kullanabileceği 115 mm çapında taşlama aparata sahip ussu taşlama makinesi 49.90 lira. 4 litre depoya sahip, ip çekmeli olarak kullanılabilen ve benzinle çalışan kama jeneratör 2 yıl garantili 299 lira. 360 derece dönebilen tutma kolu bulunan ve darbeli ile darbesiz kullanım imkanı sunan ussu darbeli matkap 49.90 liradan yine bu işte uzman veya amatör düzeyde uğraşan kişilerin şok aktüel 4 kasım 2017 cumartesi günü alabilecekleri ürünlerden olacak.
 
Şok 4 kasim aktüel ürünlerde yer alan fırsat ürünleri daha pek çok seçenekler sunuyor. 3 ile 3.5 saat arasında şarj olabilen ve çanta hediyeli olarak gelen ussu şarjlı tornavida seti 29.90 liralık fiyatıyla haftanın en dikkat çeken ürünlerinden. Şok hafta sonu Ürünleri’nin nerde ise tümü ussu marka olduğunu belirtelim. Şok aktüel kataloğu devamında ussu marka ürünleri görmek mümkün.

Beton delmede veya ahşap delmede işe yarayan ussu matkap ucu ve dübel seti 14.90 liradan satşa sunulacak. DÜz tornavıda, yıldız tornavida ve kontrol kaleminden oluşan ussu 3’lü tornavida seti 8.95 lira. İki adet silikon hediyesiyle gelen ussu silikon tabancası 7.95 lira.

Haftanın diğer fırsat ürünü ise dünya çapındada bilindik bir marka olan stanley markasına ait stanley takım çantası yer alıyor. Şokta hafta sonu gelen oyuncaklarsa şu şekilde +3 yaş çocukların oynamasına göre üretilmiş 21 parçadan oluşan gokidy sök tak uçak 7.50 lira ile çocuklarını sevindirecek bireylerin marketten alabileceği oyuncaklardan olacak.
4-7 kasım tarihleri şok aktüel ürünlerde geçerli olacak gıda ve temizlik ürünleri listesi ise şu şekilde olacak.25 lira ile üzeri alışverişlerde geçerli olacak ürünlerde bu hafta sonu signal expert protection diş macunu yer alıyor. Signal diş macunu 25 lira ve üzeri alışverişlerde 6 lira adet olarak satışta olacak.
4 kasım şok gıda ürünlerin devamında starking elma 2.99 lira.1 kg taze patates 1.29 liradan. Ve son olarak manav reyonunda 0.99 lira ile kuru soğan raflarda yer alacak sebzelerden olacak.

Yeni şok aktüel ürünleri  4 kasım  tarihinden itibaren geçerli olacak.

Şok Aktüel 4 Kasım 2017 Hafta Sonu Fırsatları

7 Yorum

  1. Bügün hükümetin aldığı bir kararla ucuz et ürünleri bim ve a101 marketlerde ucuz olarak satılacak.Vatana millete hayırlı üğürlu olsun.

  2. Şok, 8 Kasım Çarşamba günü için çocuklar için masal kitapları ile eğitici setler getirsin.ayrica çocuklar için desenli çalışma masasında gelsin .

  3. Şok market kumtel ankastre fırını nihayet getirdi. Uzun bir müddet gelmesini bekliyordum ve nihayet hafta sonu geliyor.

Yorum

captcha=

Sending ...