Şok Aktüel 5 Arallık 2018 Kataloğu Detaylari

Müşterilerin merakla beklediği yeni şok 5 aralık 2018 aktüel ürün katalogları nihayet yayınlandı. Haftaya şoka gelenler bu yazıda ayrıntısıyla inceleniyor.

aktüel ürün broşürleri galerideŞok market indirimleri bu hafta çarşamba günüde tüketicilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Peki Şokta Haftaya Neler Geliyor? işlenecek başlıklara bakalım.

Şokta Bu Hafta Kataloğu detaylarinda mutfak ürünleri geliyormu?
Şok 5 Aralık 2018 Kampanyaları varmı?
Şok 5 Aralık Aktüel ürünlerinde tekstil ürünleri varmı? ve yeni katalogda yer alan aktüel ürünlerin geçerlilik süresi nedir? bu yazıda incelenecektir.


Bügünkü yeni yazımızda şokta bu hafta kataloğu detaylarinda yer verilen mutfak ürünlerine gelin kısaca bakalım. Yeni şok market kataloğu detaylarinda birinci sayfada Sinbo Elektrikli Çelik Çay Makinesi broşürde bizi karşılıyor. Emniyet sistemli,1.7 litrelik su alma kapasiteli gibi özellikleri bulunan Sinbo Çay Makinesi gelecek hafta çarşamba günü müşterilere 2 yıl garantılı olarak 79,90 tl ile satılacak.  Şok mutfak gereçlerini bu hafta 2 afet sayfa yer vermiş. Özellikle 5kg ağırlığında Peros Matik Çamaşır Detarjanı hanımların yakın markajına gireceğini düşünüyoruz.  Bingo soft konsantre yumaşatıcı 1440 ml olarak yine tüketicilere sunulan mutfak ürünleri arasında yer almaktadır.

bimde haftaya cuma gelen 14 aralık 2018 ürünleri


Haftaya Şok Kampanya detaylarindn bahsetmek gerekirse yine 25 tl ve üzeri alişveriş kampanyasında çeşitli ürünler yer almaktadır. Bu aktüel ürünler arasında, 33 yıkama/2145 ml kapasite ile gelen Bingo Sıvı Deterjan kampanyalı olarak 34 tl yerine 18,90 TL. Bir diğer kampanyalı ürün ise haftaya çarşamba günü 1000 gr ağırlığında Anadolu Mutfağı Gönen Pirinç yine şok 5 aralık aktüel ürünlerinde tüketicilere sunulacaktır.

Yeni şok broşür detaylarinda daha göze çarpan pek çok indirimli kayda değer ürünler yer almakta. Şimdi Gelin gelecek haftaya gelen tekstil ürünleri neler? bakalım. ŞOK MARKET BU HAFTA içinde getirdiği ürünlerden daha çok haftaya gelen ürünlerin müşterilerin ilgisini çekeceğini düşünüyoruz. Çünkü bir çok uygun fıyat etiketine sahıp tekstil ürünleriyle dolu. Erkek kadın termal çorap ve spor tayt hanımların almak isteyeceği başlıca ürünlerden. Ayrıca erkekler içinde Termal Erkek Uzun Kol Üst İçlik ve Erkek Uzun Alt İçlik gelecek haftanın önemli indirimli ürünleri arasında sıralayabılırız. Kış mevsimine uygun olan Raks Fanlı ısıtıcı 2 yıl garantılı ve 59,90 tl fıyat belirlenmiş.  5 aralık günü şoka ayrıca Camlı Halatlı Sarkıt Avize 39,90 TL. Kalorifer Suluğu 3,99 TL.  Oldukça şık görünümlü bayanların ve çocukların severek almak isteyeceğini düşündüğümüz, Kadın/Çocuk Toka çeşitleri 2.45 tl ile yine raflarda yer alacak ürünlerden.

hakmar market aktüeli 6 aralık 2018

Yeni Şok Market Katalog detaylarinda 3'cu sayfaya baktığımızda ise bir birinden güzel kışlık ürünlerle dolu dolu olduğunu gördük. 40 ile 44 numara aralığında , Erkek Trekking Ayakkabı 45,90 TL. Sitemizin yorum bölümündede oldukça çok gelmesi istenen Ayakkabılık ise nihayet şok, 5 aralık ürünlerin'de yer veriliyor. Kışlık ürünlerin devaminda, Şemsiye ,Erkek Örme Bere,Erkek polarlı Bere ve erkek boyunluk uygun fıyat etiketlerine sahıp.  Bayan kışlık ürünlerinde ise, Kadın Bere Peluş Ponponlu, Kadın Panço, Bayan Eldiven ve Kadın Boyunluk yine şok marketin haftaya getirdiği ürünlerden sayabılırız.

Şokta haftaya neler var? sorusunu merak eden tüketiciler için böylece aralık 2018 ayının yeni şok broşürlerini inceledik. Büyük boy şok katalog detaylarina hemen alt taraftan erişebilirsiniz.

İşte Aralık 2018 Ayının Yeni Şok Market Katalog Detaylari..

Şok Aktüel 5 Arallık 2018 Kataloğu Detaylari

11 Yorum

  1. şokta çarşamba günü gelen raks fanlı ısıtıcıyı kullananlar varmı. almak istiyorum fakat emin olamadım kalitesi konusunda .

  2. Şok uzun süredir laptop getirmiyor getirdiği'de tanınmamış markalardan aralık ayında laptop getirse çok mutlu olurum.

Yorum

=

Sending ...