Şok Aktüel 6 Ocak 2018 Hafta Sonu Kataloğu

2018 yılına girişimizle beraber, şok aktüel ürünlerde bu hafta sonu 6 Ocak 2018 kataloğunda gelecek ürünlerde büyük merak konusu. Yeni şok kataloğunun tüm detaylarına bu sayfadan erişebilirsiniz.

 
Yeni şok aktüel kataloğu içerisinde birbirinden ilgi çekici ürünler sizlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 6 Ocak hafta sonu kataloğunun inceleme yasına başlıyoruz. Şok 6 Ocak hafta sonu kataloğu içerisinde yer verilen resimlere ilk baktığımızda bizde yarattığı izlenim, cumartesi günü gelecek ürünlerde en çok hanımların memnun olacağı yönünde. Çünkü birbirinden muhteşem mutfak alet ve gereçleri şok aktüel hafta sonu kataloğunu süslemiş. Peki, hafta sonu kataloğu içerisinde hangi indirimli ürünler ve kampanyalar tüketicilere sunulacak. Hemen detaylara geçelim.

Öncelikle Şok 6 Ocak kataloğunda birinci broşürde yer alan ürünlere bakalım. 503 watt gücünde çalışan ve uzun kablo uzunluğu sayesinde evin birçok noktasına rahatlıkla süpüre bileceğiniz Fantom Speedy Dik Süpürge 2 yıl garantili olarak 89.90 TL'’e satışa sunulmuş. Bu elektrikli süpürge hafta sonu kataloğu içerinde yer verilen en cazip ürün olduğunu görüyoruz. Bu ürünün peşinden marketin ayrılmaz markaları arasında bulunan Sinbonun 1.6 litrelik kapasiteye sahip Turbo Blender Set 69.90 TL yer alıyor. Sinbo Elektrikli Türk Kahve Makinesi 29.90 tl’ile hafta sonu gelecek diğer mutfak ürününden.

Yazımızın hemen başında belirtiğimiz gibi mutfak ürünlerinin oldukça dikkat çektiğini belirtmiştik. Şok 6 Ocak 2018 kataloğu içerisinde yer verilen mutfak ürünlerini sizlere açıklayalım. 13 cm genişliğinde Silikonlu Küçük Saklama Kapı 4.95 TL. Patates ve Soğan saklama kapları 19.90 TL ve 16.90 TL satışa sunulacak. Bir diğer dikkate değer mutfak ürünü ise Lav 3’lü Saklama Kapı 6.95 TL’lik fiyat etiketine sahip. Şokta hafta sonu gelecek ürünler arasında 36-42 numara aralığında Bayan Bot 29.90 TL’de bulunuyor. 

Şok aktüel ürünlerde bu hafta sonu gelecek ürünlerin büyük boy resimlerine 6 Ocak 2018 başlıklı yazısının hemen altında bulunan foto galeri içerinden erişebilirsiniz.

Şok Aktüel 6 Ocak 2018 Hafta Sonu Kataloğu

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...