Şok Aktüel 8 Kasım 2017 Kataloğu

Şok market kasım ayının ikinci haftasında gelecek yeni ürünlerin yer aldığı,8 kasım 2017 aktüel ürünler kataloğunu yayınladı. Katalogda yer alan fırsat ürünleri ve kampanya detayları bu sayfada.


Şok Aktüel 8 kasım fırsatlarında en göze çarpan ürünlerde televizyon ve uydu alıcı yer alıyor. Geçtiğimiz dönemlerde bir çok kez gelen 2*USB media player destekli ve aynı zamanda uydu alıcısı içinde olarak gelen axen televizyon katalogda ilk yer verilenler arasında.2’ci dikkat çeken aktüel 2017 ürünlerinden biri ’de 4000 kanala kadar kayıt yapma imkânı sunan, favori kanal belirleyebilme ve sinyal seviye kalitesi gibi özellikleri içinde bulunan kawai sd uydu alıcı 29.90 TL’lik fiyatıyla şokta gelecek hafta gelecek ürünlerin en dikkat çekenlerinden.
 
Şok 8 kasım Çarşamba günü gelecek ürünler tabıkı bunlarla sınırlı değil. Kasım ayında bolca fırsat ürünleri ve kampanya ürünleri sunan market, yeni şok katalogu ürünlerinde sürprizlerle müşterilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Peki, başka hangi ürünler gelecek işte devamı. Sinbo su ısıtıcısı müşterilerin en çok talep ettiği ürünlerin başında yer alıyor.  8 kasım şok aktüel fırsatlarında Sinbo su ısıtıcısına yer verecek. Yıkanabilir filitre ile paslanmaz çelik rezistans gibi özellikleri bulunan su ısıtıcısı aşırı ısınmada susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemini ’de üzerinde barındırıyor. 2 yıl garanti ile birlikte gelen ısıtıcının 24.90 TL’lik fiyatı bulunuyor.

Şoka gelecek ürünler’de her ne kadar mutfak tartısı ile mutfak robotu gibi indirimli ürünler beklense ’de bu hafta onlara yer verilmeyecek fakat benzer mutfak gereçleri broşürde yer almış. Farklı renklerde, paslanmaz çelik bıçaklarla birlikte gelen çek bırak el rondosu 19.90 tl ile dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. Ev hanımlarının en çok sevdiği mutfak gereçleri genelde granit tava ve tencere setleri gibi ürünler oluyor.. Hanımların bu tutkusunu iyi bilen market 8 kasım Çarşamba indirim fırsatlarında bu gibi mutfak gereçlerine yer veriyor. Yanmaz yapışmaz iç yüzey özelliği bulunan 26 cm genişliğinde granit karnıyarık tencere 39.90 TL’den. Soft touch kulp seçeneği 22 cm granit derin tencere yine ayni fiyattan satışta olacak. Son kampanya ürünü ise 26 cm granit tava 22.50 tl’den gelecek mutfak ürünlerinden.

Şok 8 kasım 2017 aktüel ürünlerinin devamında çocuklarını sevindirmek isteyen aileleler için oyuncaklar bulunuyor. Dc süper friends, winx clup ile hot wheels’le paket halinde gelen 4’lü puzzle set 9.95 tl’lik fiyatıyla gelecek ilk oyuncaklar arasında. Ayrıca 4*4 gokidy çek bırak metal araba oyuncak reyonunda bulunacak. Plastik mutfak aletleri ’de bu katalogda yer aldığını belirtelim.

Son zamanlarda konuşulan konulardan biride  ucuz et diye konuşulan haber ve tartışmalardan şok marketin et reyonunda verip vermeyeceği. Doğrusu bunu bizde bilmiyoruz fakat ucuz et ürünleri’ni a101 ile bim bundan böyle hükümetten gelen kararla daha ucuza markette yer vereceği bu haberlerde en çok konuşulan konulardan biri. Umarız bundan böyle şok Market’te et ürünleri getirir diyerek indirim kataloğunu incelemeye devam edelim.

Hanımlar tarafından ayrı bir merakla beklenen gelecek haftakı şok 8 kasım aktüel fırsat ürünleri kataloğunda en çok mutfak aletleri ve giyim reyonunda gelecek ürünler merak ediliyor. İlk katalogda 2 ürünü incelemiştik öbürlerini es geçmiştik. Yeni katalog ürünlerinde saklama ve cam ürünleri ’de mevcut.750cc-1200cc ve 1750cc 3’lü saklama kapı 4.95 tl adet fiyat olarak belirlendi.2.5 litre erzak alma kapasiteli erzak kapıda yine adet fıyatı 4.50 olarak belirlendi. Plastik ile yapılmış ürünlerde 4lt erzak kapı 4.50 tl’den. 750 miligram kapasiteli yağlık 2.95 tl satış etiketi bulunuyor.
 
Ayrıca sevilen ürünlerden biri olan metal rafa bu hafta içerisinde yine yer vermiş. Bu sefer 4 katlı olarak üretilmiş metal raf 19.90 tl’den satışta olacak. Yeni kampanya döneminde bir çok fırsat ürünlerinin yer aldığı market kataloğu detaylarının artık yavaş yavaş sununa gelirken, son indirim ürünlerini sizlere tanıtmak istiyoruz.

Paşabahçe bardak seti 2.95 tl ile farklı desenlerde melamin tepsi 7.95 tl gibi indirimli fiyatla son gelenler arasında. Geniş bir biçimde incelediğimiz şok aktüel listesi ile ürün fiyatları incelemelerinin ardından tüm görsel resimlerin yer aldığı galeriyi aşağıda paylaştık. Tüm bu incelenen aktüel ürünler ile indirimli ürünlerin görsellerin bulunduğu şok aktüel 8 kasım galerisini aşağda paylaştık.İşte detaylar.

Şok Aktüel 8 Kasım 2017 Kataloğu





4 Yorum

Yorum

captcha=

Sending ...