Şok Aktüel 9 Haziran 2018 Kataloğu

Ramazan bayramına günler kala şok 9 haziran 2018 aktüel ürünler kataloğunda neler gelecek?. İşte merak edinilen şok aktüel katalog detaylari.


Şok aktüel 9 haziran cumartesi günü kataloglarını incelemeye geçmeden önce şokta çarşamba günü gelen ürünler neler kısaca değinelim.  Şokta bu hafta çarşamba günü gelen ürünlerde bayram şekerleri ve çıkolataları en çok rağbet görecek ürünlerin başında yer alıyor. Bunun yanı sıra sıcakların artık iyice bastırmasından dolayı yazlık giyim ürünlerine vede piknik ürünlerine geniş bir şekilde yer vermiş market. Şokta aktüel ürünlerde bu hafta dikkat çeken diğer ürünler arasında sinek savarlar ve sinek ilaçlarıda yine dikkat çeken ürünler arasında. Peki şok 9 haziran aktüel ürünler kataloğu çıkmadan önce gelen çarşamba ürünlerinde başka neler var bakalım.  3 Kişilik Salıncak kataloğun hemen başında bizleri karşılıyor.  Yaz aylarının başlamasıyla beraber seyahat eden kişilerin artacağından dolayı şok market Orta Boy Valız yine gelecek önemli ürünler arasında. Plaj Çantası Seti ile Renkli Deniz Yastığı diğer plaj ürünlerinden. Gelecek plaj ürünleri arasında ayrıca Sunset Havuz,Baskılı Deniz Yeleği'de gelen plaj ürünlerinden.

Böylece şokta bu çarşamba gelen ürünleri incelemiş olduk. Müşterilerin büyük bir merak içinde bekledikleri şok 6 haziran 2018 aktüel ürünler kataloğu ise şu an için yayınlanmadığı için detaylarini malesef veremiyoruz. En güncel aktüel ürünler katalog ve broşürlere anasayfadan ulaşabılırsınız. 


Şok 9 Haziran Aktüel  Ürünler Fiyat Listesi

Hometech Notebook 999 TL
Everest Kablosuz Mouse 14,90 TL
Kawai KX-950 Kulaklık 17,90 TL
26 Jant Bisiklet 329 TL
GoKidy Benim Neşeli Mutfağım 49,90 TL
GoKidy Şehir Kahramanları Arabalar 4,95 TL
GoKidy Lisanslı Oyun Çadırı 29,90 TL
GoKidy Alet Takımı 24,90 TL
GoKidy Neşeli Telefon 19,90 TL
quadro Masa Üstü PC 1.999 TL
quadro X Game Masa Üstü PC 2.799 TL

 

En güncel şok aktüel ürünleri ve diğer marketlerin haftalık aktüel ürünler kataloglarına aktuel20.com üzerinden takip etmeyi unutmayın.

Şok Market 9 Haziran Cumartesi Katalog Detaylari

Şok Aktüel 9 Haziran 2018 Kataloğu

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...