Şok Market Aktüel Axen 43 Ekran Led TV Özellikleri


Şok Market Aktüel Axen 43 Ekran Led TV Özellikleri
Aktüel ürün kataloglarında yer verilen elektronik ve elektrikli aletleri incelemeye devam ediyoruz.
Büyük marketlerin türkiyede yaygınlaşması ile beraber  müşteriler artık büyük marketlerden daha fazla bir şekilde alişveriş yapmaya başladı.   Şok market,bim market ve diğer marketler peşi sıra açılmaya başlandı.  Bu durum ufak çaplı bakkal ve marketleri bitirme noktasına getirdi. Peki, büyük marketler neden bu denli popüler?. Nedeni çok basıt büyük marketlerde dişardan çok daha ucuza ürünleri market zincirlerinde görmek mümkün. Bügün inceleyeceğimiz ürün ise haftalık şok aktüel ürünleri kataloglarında sıkça karşımıza çıkan Axen 43 Uydu Alıcılı Led TV olacaktır. 
Türkiyenin üçüncü büyük market ünvanını koruyan şok market, müşterilerin en fazla alişveriş yaptığı üçüncü market. Haftanın iki günü bunlar Çarşamba günü ile hafta sonu cumartesi günü aktüel ürün katalogları yayınlayan market 5000 market sayısıylada en fazla büyüyen market olma yolunda.  

Şok Marketin Hafta Sonu Getirdiği Axen 43 Uydu Alıcılı Led TV Özellikleri


Şİmdi Axen Led TV nin genel özelliklerine hemen bakalım. Suny fırmasının alt markalarından olan Axen , çıkardığı televizyon müşteriler tarafından oldukça rağbet görmekte.  Ürünün malzeme kalitesi ve işçiliği oldukça yüksek olup görüntü açısındanda kırlılık yaratmıyor.  ürünün kumandası yine oldukça şık olup çekim mesafesi oldukça yüksek.  2 ve 3 bin liralık pahalı cıhazlara göre oldukça performanslı çalışan ürünün renk kalitesi ise oldukça yüksek.  Usb girişide bulunan ürünün usb medya oynatıcısıda bulunmakta.  2018 yılının şok market aktüel ürün kataloglarında Axen Uydu Alıcılı Led TV 1199 tl'lik indirimli fiyatla genelde 2 hafta aralıklarla şübelerde görmek mümkün. Ayrıca ürünün 2 yıl fırma garantılı olarak satışa çıkarıyor. 

Bu yazıyı incelediğimiz tarih itibari ile yine şokta hafta sonu ürünlerinde uydu alıcılı led tv olmasada Uydu alıcısız olan modeli Şokta bu hafta sonu cumartesi günü raflarda yerini alacağının sürprizini sizlere yapalım. 

Şok aktüel hafta sonu kataloğuna aşağdan bakabılırsınız. 

şok market aktüel axen led tv

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...