Şok Market Remington Lazer Epilasyon Makinesi


Şok Market Remington Lazer Epilasyon MakinesiŞokta bu hafta cumartesi günü içinde gelecek remington marka lazerli epilasyon cıhazını sizler için inceledik.  Piyasa fıyatının oldukça altında satılan ürünün tüm özelliklerine bu sayfadan vermeye çalışacağız.

Cihazın 20 dakıkalık uygulama süresi ile istenmeyen tüyler kolayca yok edilebiliyor cıhazda ayrıca 350. 000 atış sayısı istenmeyen kılları yok etmede oldukça etkili olduğunuda söyleyelim.   Şokta bu cumartesi günü içinde gelen ürünün bir diğer cazip kılan yönü ise saklama çantası ile birlikte gelmesi olarak değerlendirilebilir.  Saklama çantasının görüntüsüne baktığımızda oldukça şık durduğunu görüyoruz.  Bence hanımlar şok  aktüelinde hafta sonu gelen Remington Lazer Epilasyon Cıhazını bir çırpıda tüketeceğini düşünüyoruz. Bu nedenle 7 temmuz 2018 günü gelen bu ürüne sahip olmak için şimdiden marketteki yerlerini almalarını öneriyoruz. 
Peki şok  marketin bu hafta cumartesi günü içinde getireceği lazer epilasyon cıhazında başka hangi özellikler yer alıyor? tüm detaylari hemen aşağıdan bulabılırsınız.

Şokta Bu Cumartesi Gelen Remington Lazer Epilasyon Makinesi Özellikleri
  1. Saklama çanta hediyeli
  2. 20 dakika uygulama süresi
  3. 350.00 atış sayısı 
  4. Kalıcı tüy azaltma özelliği
  5. Gelişmiş tetiksiz teknoloji
  6. 1 il2 3.5 saniye arası atış hızı
  7. 3.5 cm güç seviyesi
  8. Uygun cilt fonu I-V
  9. Fiyat 599 tl
  10. Garantı 2 yıl

Şok aktüel kataloğu görsellerinde'de yer verilen lazer epilasyon cihazı bu hafta sonu cumartesi günü içinde yani 7 temmuz 2018 tarihin'de  şübelerden 599 tl'lik uygun fiyatla alabılırsınız. İncelenen Remington Lazer Epilasyon Makinesinin görsel resimlerine ve ilgili kataloğuna hemen buradan  erişebilirsiniz. 

şok 7 temmuz hafta sonu aktüel kataloğu

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

=

Sending ...