Şokta Bu Hafta, 13 Şubat 2019 Aktüel Kataloğu

Şokta bu hafta çarşamba günü neler geliyor? bügün şok 13 şubat 2019 aktüel kataloğunun detaylarini buradan veriyoruz.
 

bim aktüel gelecek hafta 22 şubat 2019
ŞOKTA BU HAFTA Çarşamba günü daha önceki haftalarda yer verilmeyen ürünlere sahne oldu. Şok 13 Şubat 2019 aktüel kataloğunda bakalım müşterilere ne gibi ürünler sunulacak? Şokta Gelecek Hafta Gelen ürünlerin ayrıntılarına hemen girelim.

13 Şubat Şok ürünleri ayrıntılarına girmeden önce bu hafta içi Çarşamba ve hafta sonu cumartesi gelen ürünlere kısaca değinelim. Şok Aktüel Ürünlerde Bu Hafta 2 adet katalog sayfası yer almakta. İlk katalogda her zaman olduğu gibi müşterilerin daha çok almak isteyeceği ürün çeşitleri yer alırken ikinci broşür detaylarına ise gıda ve temizlik ürünleri öne çıkıyor. Yeni Şok Aktüel Kataloğu detaylarında şüphesiz en kayda değer ve cazip ürünün Türkiye ve yurt dişin dada gurur kaynağımız olan Vestel firmasının çıkarmış olduğu tablet yer almakta. Peki, Vestel Tablet ucuz olarak mı geliyor ne gibi özellikleri var kısaca değinelim. Vestel tablet özellikleri arasında 8 GB dahili hafıza, 4 çekirdekli işlemci ile yüksek performans, 3500 Mah. batarya gücü, android 7.0 işletim sistemi ve 7.8 inç ekran özellikleri yer almaktadır. Şok Market Aktüel Ürünlerde Bu Hafta Çarşamba günü gelen Vestel tabletin fiyatı ise sadece 299 TL olarak belirlenmiş.  Şok 13 Şubat 2019 kataloglarından hemen önce incelenen katalog detaylarında yer verilen ürün görsellerinden bir diğer öne çıkan ürün ise 2 yıl garantili şekilde gelen Fakir Erkek Bakım Seti karşımıza çıkıyor. Islak ve kuru şekilde kullanma olanağı,45 dakkaya kadar kablosuz kullanım özelliği ve bakım yağı gibi ayrıcalıklı özelliklerle gelen ürünün satış fiyatı ise Şok Market zincirlerinde 119 TL olduğunu müjdeleyelim.

A101 DE GELECEK HAFTA 21 ŞUBAT 2019
Şokta Bugün gelen ürünler tüketiciler tarafından oldukça olumlu karşılanmıştı Şokta gelecek hafta Çarşamba gelen ürünler ’dede marketin benzer ürünleri getireceğini düşünüyoruz. Bakın Şok 13 Şubat kataloğundan hemen önce başka hangi ürün seçeneklerine yer varmış diğer sayfaya geçelim.  Bu Hafta Şok markete gelen diğer ürün seçeneklerinde 3 adet elektrikli ürün seçeneği yer alıyor. Bunlardan ilki teba Elektrikli Çelik Cezve kargo ile ücretsiz kurulum desteği ile 44,90 TL ikincisi Fakir Saç Kurutma Makinesi 2 yıl garanti desteği ile 64,90 TL ve son olarak Sinbo Saç Maşası 29,90 TL gibi çok uygun bir fiyata Şokta Bu Hafta Çarşamba günü listesinde mevcut olan elektrikli ev aletlerinden.

hakmar aktüel ürünler katalogları 14 şubat 2019

Şokta Haftaya Gelen Ürünler Neler Sorusu Çarşamba akşamı ile müşteriler tarafından sorulur oldu fakat Şok 13 Ocak 2019 ürünleri market tarafından şu an için yayınlanmadığı için detaylarını veremiyoruz. Çok yakın bir zamanda Şok 13 Ocak aktüel broşürleri sitemize eklenecektir. Yeni şok aktüel kataloğu çıkana kadar bu hafta içinde şoka gelen diğer mutfak ürünlerine ve tekstil ürünlerine aşağıda sizler için hazırladığımız galeriden bakabılırsınız.

İşte şok 13 şubat 2019 katalog görselleri

Şokta Bu Hafta, 13 Şubat 2019 Aktüel Kataloğu

7 Yorum

Yorum

=

Sending ...